Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Найцікавіші конкурси на 8 Березня

Найцікавіші конкурси на 8 Березня
 

8 Березня – це день, коли все робиться для жінки та заради жінки! Для того, щоб святкування пройшло максимально вдало та принесло жінкам справжнє задоволення, слід заздалегідь потурбуватися про програму цього святкового заходу.

Одним із обов’язкових атрибутів святкування є конкурси. Вони можуть бути самими різними, та слід пам’ятати про кілька вимог, яким мають відповідати конкурси саме на 8 Березня.

Ось ці вимоги:

1) Конкурси мають підкреслювати в жінці найкращі її сторони та ніяким чином не вказувати на якісь її слабкості. Наприклад, недоречним на такому святкуванні буде конкурс, в якому жінка має відповісти на запитання із суто «чоловічих» областей знань: чим шуруп відрізняється від саморізу тощо. Скоріше за все жінка не зможе дати відповіді на побідного роду запитання, а тому почуватиметься ніяково.

2) Конкурси мають бути культурними, позбавленими вульгарності. 8 Березня – це, все ж таки, свято жінки, жіночності, ніжності, краси.

3) Слід чергувати конкурси-рухавки та «сидячі» конкурси, інтелектуальні та гумористичні тощо. Це забезпечить святкуванню необхідну динаміку.

Найцікавіші конкурси на 8 Березня

Найбільш вдалими конкурсами на 8 Березня можна вважати такі:

«Вірш»

Метою цього конкурсу є проголошення компліментів жінці. Учасники ділять на пари «чоловік-жінка». Чоловікові слід за кілька секунд придумати коротенький вірш (можна двовірш), в якому висловити комплімент жінці. Переможе команда, в якій чоловік складе найкращий вірш.

«Згадай пісню»

Це музичний конкурс, який завжди проходить шумно та весело. В ньому можуть приймати участь і жінки, й чоловіки. Ведучий ділить учасників на команди та дає завдання по черзі пригадати пісні, в яких звучать жіночі імена чи слово «жінка»/«мама». Переможе та команда, яка пригадає більше необхідних пісень.

«Принеси річ»

Це рухливий конкурс. Учасницям дається завдання по команді ведучого принести йому з залу три чоловічі речі (наприклад, пояс, туфлю, окуляри). Переможе та, яка принесе всі необхідні речі найшвидше.

«Краса й користь»

Конкурс творчо-інтелектуальний. Учасники діляться на пари «чоловік-жінка». Жінка в кожній парі має зняти з себе якусь річ (взуття, заколку тощо), а чоловік придумати, як її можна використати в побуті, окрім її прямого призначення. Чоловікові з якої пари вдасться назвати найбільше варіантів, та пара й перемогла.

«Ідеальний чоловік»

Ведучий дає учасницям по листку та фломастеру, закриває кожній очі темною стрічкою. Потрібно за хвилину намалювати чоловіка своєї мрії. Переможе та, чий малюнок найбільше сподобається публіці згідно оплесків.

«Спробуй, повтори»

В конкурсі приймають участь жінки та один чоловік. Він стає до жінок спиною. Ведучий вмикає запальну музику, під яку чоловік має танцювати. Завдання для жінок – постаратися максимально точно повторювати за танцюючим чоловіком його рухи. Переможе та, чий танець буде найбільш подібним.

«Поцілунок»

Учасницям роздаються картинки (на А4), на яких зображені дамські улюбленці: Бред Пітт, Олег Винник, Стас Михайлов та ін. Жінки мають підфарбувати свої губки та із зав’язаними очима спробувати поцілувати зображеного на картинці чоловіка чітко в губи. Переможе та, яка виявиться найбільш міткою.

Конкурси слід чергувати з танцями та застіллям. Вдалого вам святкування!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас