Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Туш для вій: правила використання

Туш для вій: правила використання
 

Туш для вій є в косметичні чи не кожної жінки. Навіть ті пані, які не дуже люблять фарбуватись і використовують мінімум косметики не виключають із свого арсеналу туш, адже вона є улюбленим «інструментом краси» для багатьох: кілька точних помахів руки – і ваш погляд особливо виразний.

Благо, зараз в таких магазинах, як https://ezebra.com.ua/ru/menu/makiiazh/glaza/tush-dlia-resnic-2572.html можна вибрати туш на будь-який смак і потреби, адже виробники і продавці дійсно постаралися заради нас. Проте, навіть найкраща туш не дасть свого ефекту і виглядатиме на очах невиразно, або навіть неохайно, якщо не вміти правильно нею користуватися. 

Більшість вважають, що вони вміють користуватись тушшю, адже це елементарно. Та, виявляється, під час нанесення туші на вії ми часто робимо дрібні помилки:
  • накладаємо забагато засобу;
  • не профарбовуємо вії від кореню;
  • нехтуємо  грудочками, які можуть утворюватися;
  • використовуємо туш довше, ніж мали б насправді. 
Знаючи та уникаючи їх ви зможете взяти максимум від своєї туші для вій та завжди виглядати на всі сто!
правила використання туші для вій

Трошки переборщила…

Занадто багато туші = злиплі вії та неприродній вигляд. Бажаючи досягнути максимум ефекту, ми наносимо туш на вії шар за шаром - а результат отримуємо протилежний. Адже накопичуючись на віях туш просто склеює їх, а потім ще й може осипатися, створюючи темні кола під очима. Тож наносьте туш дуже акуратно: спершу приберіть зі щіточки надлишок туші, нанесіть один шар, а коли він висохне – можете повторити. Двох шарів цілком достатньо навіть для насиченого макіяжу.

Завиваємо вії від коренів

Наносячи туш на вії, робіть це від коренів за схемою:

- акуратно приклали щіточку біля коренів вій;
- на якусь мить зафіксували;
- і після цього профарбовуємо в потрібному напрямку, злегка прокручуючи щіточку і роблячи дрібні зигзагоподібні рухи вгору.

Дотримуючись такої схеми нанесення ви отримаєте ідеально оформлені вії: найбільше туші буде біля коренів, а кінчики будуть профарбовані, але не обтяжені тушшю. До речі, якщо у вас широке обличчя, ви можете візуально видовжити його, фарбуючи вії строго у напрямку вгору від кореня, якщо ж лице навпаки вузьке і ви б хотіли трохи візуально розширити верхню частину – фарбуйте вії у напрямку до скроні.
правила використання туші для вій

Прибираємо грудочки

Після фарбування на віях утворилися некрасиві грудочки? Можливо ви використали забагато туші. Прибрати зайве допоможе чиста щіточка – з її допомогою пройдіться по свіжо профарбованих віях та зніміть залишки.

А на термін придатності дивились?..

Часто жінки помічають, що улюблена туш для вій перестає задовольняти їх очікування після деякого періоду застосування. Справа в тому, що туш, як і будь-яка інша декоративна косметика, має свій термін придатності, після закінчення якого використовувати засіб не варто. Адже окрім того, що потрібного ефекту не вдасться досягнути, є ще й ризик викликати подразнення очей. Тож слідкуйте за терміном придатності вашої туші і пам’ятайте, що після першого відкривання (розгерметизування) тюбика туш придатна протягом 3-4 місяців.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас