Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Helen Harper Anatomical Singles – завжди з тобою

Helen Harper Anatomical Singles – завжди з тобою
 

Якою б маленькою не була жіноча сумочка, в неї дивним чином поміщається все... Пара щоденних прокладок – must have кожної жінки, тому вони завжди в списку предметів першої необхідності. Helen Harper Anatomical Singles – прокладки в індивідуальній упаковці, завдяки чому їх завжди можна покласти в таємну кишеньку будь-якої сумочки.З дихаючими щоденними прокладками ти завжди почуватимешся комфортно. Тришарова структура не пропускає вологу, але дозволяє повітрю вільно циркулювати. Верхній шар виготовлений з ніжного нетканого матеріалу, що дбайливо піклується про шкіру. Завдяки мікропорам він пропускає повітря, тому шкіра дихає. Зовнішня поверхня швидко проводить вологу всередину і рівномірно її розподіляє. Внутрішній шар прокладки виготовлений з розпушеної целюлози, волокна якої ефективно поглинають вологу.

Helen Harper Anatomical Singles підходять під більшість сучасних моделей білизни. Анатомічна форма повторює обриси тіла, за рахунок чого прокладка практично невідчутна. Зовнішній клейкий шар надійно фіксує її на одному місці, а після видалення прокладки на білизні ніколи не залишається слідів.

У кожній упаковці по 20 індивідуальних прокладок, тому однієї пачки тобі вистачить надовго. І головне, з Helen Harper Anatomical Singles ти завжди почуватимешся впевнено.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас