Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Helen Harper Anatomical Аloe: свіжість і комфорт кожен день

Helen Harper Anatomical Аloe: свіжість і комфорт кожен день
 

Справжня турбота – невидима і невідчутна. Вона просто є. З щоденними прокладками Helen Harper Anatomical Аloe ви будете відчувати тільки природну свіжість і чистоту. Ці прокладки стають гармонійною частиною білизни, тому протягом дня жінки навіть не помічають їх.

Helen Harper Anatomical Аloe – нове покоління європейських виробників. Анатомічна форма ідеально повторює рельєф тіла, а багатошарова система цих прокладок забезпечує якісну гігієну і протизапальний ефект жінкам будь-якого віку.

• Верхній всмоктуючий шар швидко поглинає вологу, зберігаючи поверхню прокладки сухою. Він рівномірно розподіляє рідину, не дозволяючи їй накопичуватися в одному місці. Пориста поверхня дихаюча, тому прокладка вільно вентилюється, забезпечуючи природну циркуляцію повітря.

• Внутрішній поглинаючий шар перетворює вологу на гель і не випускає її назовні. Гіпоалергенний абсорбуючий наповнювач перевірений європейськими сертифікуючими організаціями і дозволений для використання в жіночій гігієнічній продукції.

• Відомий своїми антибактеріальними властивостями екстракт алое попереджає розбиття бактерій і захищає організм жінки від хвороб репродуктивної системи.

Прокладки надійно фіксуються на білизні з будь-якої тканини. Вони підходять навіть для найтонших виробів, не ушкоджують їх, зберігають свіжість і чистоту.

Щоденні прокладки Helen Harper Anatomical Аloe створені професіоналами для ефективної жіночої гігієни, природної і бездоганної, як сама природа.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас