Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як правильно носити гель-лак

Як правильно носити гель-лак
 

Красиві доглянуті ручки – візитна картка кожної жінки, і манікюр в цьому питанні відіграє ключову роль. І якщо раніше доводилося мало не кожен день знімати і наносити лакове покриття, то зараз, завдяки появі гель-лаку, навіть якщо ви постійно займаєтеся домашніми справами, манікюр може триматися кілька тижнів.Гель-лак не тільки прекрасно тримається на нігтях, він також захищає нігтьову пластину від механічних пошкоджень, зміцнюючи її, і при цьому виглядає просто чудово.

А як правильно носити гель-лак, щоб він тримався якомога довше, не втрачаючи своєї привабливості? Ось 10 порад, які допоможуть зберегти ваш манікюр:

1. У першу добу-дві постарайтеся уникати надмірного контакту з водою, процес полімеризації не закінчується в салоні.

2. Виключіть відвідування басейну, сауни, лазні та гарячу ванну – це також пов'язано з полімеризацією кристалів.

3. Обрізний манікюр краще робити напередодні нанесення гель-лаку за 48 годин, якщо немає такої можливості, то можна і безпосередньо перед покриттям, але вже обійтися сухою процедурою.

4. Не наносьте за пару днів до процедури на нігтьову пластину поживні масла, через це шелак може погано зчепитися з поверхнею нігтя. Також не рекомендується полірувати нігтьову пластину, для процедури вона повинна бути шорсткою.

5. Не пробуйте обрізати або підпиляти нігті з покриттям гель-лаку – це тільки погіршить його стан.

6. Нігті з покриттям шелаком значно твердіші, але це – не привід перевіряти їх на міцність та колупати нігтями тверді поверхні.

7. Нарізуючи продукти при готуванні, намагайтеся не зачепити нігті ножем, і будьте обережні з теркою і іншими гострими і ріжучими предметами.

8. Обмежте контакт нігтів з побутовою хімією і засобами на основі ацетону. Якщо повністю відмовитися від них немає можливості, тоді скористайтеся рукавичками.

9. Не намагайтеся зняти покриття самостійно без спеціальних засобів і інструментів, так ви тільки пошкодите власні нігті.

10. На ламкі, тонкі нігті не варто наносити шелак, спочатку краще підлікувати і відновити нігтьову пластину, а після – запланувати процедуру.

Ці поради вбережуть ваші нігті і збережуть манікюр красивим до наступної процедури. Правда, іноді причина відшарування гель-лаку може бути і не в неохайному носінні. Прийом антибіотиків, неприйняття організмом штучного покриття, хронічні захворювання серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи та просто неякісна підготовка нігтів до процедури також можуть стати причиною швидкого відшарування лаку. Але в 90% випадках, це рішення дійсно здатне полегшити догляд за нігтями, зробивши ваші ручки красивими і доглянутими.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас