Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дзеркало для ванної кімнати – тонкощі вибору і нюанси, про які варто пам´ятати

Дзеркало для ванної кімнати – тонкощі вибору і нюанси, про які варто пам´ятати
 

Для ванної кімнати дзеркало – те ж саме, що для кухні стіл: без нього в крайньому випадку можна обійтися, але навіть елементарні косметичні процедури зробити вже не вийде. Плюс до всього, дзеркало може стати родзинкою інтер'єру або приховати деякі недоліки, якщо звичайно підійти до покупки ґрунтовно і не помилитися у виборі. Кожна кімната різна і вимагає індивідуального рішення, тому краще купувати дзеркало на замовлення, якщо хочете, щоб воно стало цікавим акцентом в оформленні інтер'єру. Як вибрати і яке дзеркало краще придбати для ванної?Вибір ідеального дзеркала для ванної, в першу чергу, залежить від розмірів і освітленості цієї кімнати. Щоб воно виглядало гармонійно, все повинно відповідати пропорціям: в маленькій ванній кімнаті доречнішим буде невелике настінне дзеркало, для більш просторих кімнат можна вибрати кілька дзеркал або одне велике в підлогу. При чому, якщо дозволяють розміри ванної кімнати, можна взагалі зробити дзеркальну стіну навпроти ванни або душової кабіни – таке рішення виглядатиме дуже цікаво і оригінально, і до того ж дозволить візуально зробити ванну кімнату просторішою.

Інше питання – якій формі віддати перевагу. Тут все вкрай просто: якщо ванна кімната оформлена в строгому і лаконічному стилі мінімалізм, хайтек або класика, тоді вибирати краще з простих прямокутних або квадратних форм в дерев'яній рамі або з акуратними фасетами, для ванн з більш м'яким дизайном, як в стилі прованс, підійдуть круглі і овальні моделі.

Якщо хочете за допомогою дзеркала додати цікавий акцент в інтер'єр, тоді можна вибрати модель з матовими вставками або металевими декоративними елементами.

Не менш важливу роль відіграє і якість дзеркала. Найкращими вважаються дзеркала з напиленням зі срібла, причому, чим більше шарів напилення, тим якісніший виріб перед вами. Само собою зрозуміло, що дзеркало не повинно мати механічних пошкоджень: відколів, подряпин, потертостей і бульбашок, а саме відображення має бути максимально чітким, без роздвоєнь і будь-яких спотворень.

Інший важливий момент – це можливість запотівання дзеркала, що для ванної кімнати з підвищеною вологістю, погодьтеся, дуже важливо. Сучасні виробники, які йдуть в ногу з часом, пропонують дзеркала для ванної кімнати з системою антизапотівання, що дозволяє забути про таку незручність раз і назавжди.

Також, вибираючи дзеркало для ванної, важливо відразу подумати і про освітлення – воно має бути досить яскравим, рівномірним і, головне, гармонійно поєднуватися з інтер'єром. Є кілька варіантів, що дозволяють отримати потрібний ефект:

- Класичний – розташування двох джерел світла зліва і праворуч від дзеркала, завдяки чому виходить рівномірне освітлення;

- Горизонтальне підсвічування, коли джерела світла розташовуються зверху і знизу дзеркала, приховані під поверхнею самого дзеркала, завдяки чому також можна отримати рівномірне освітлення, а саме рішення виглядатиме більш оригінально;

- Контурне підсвічування, на подобу того, що використовується в салонах краси або в косметичних дзеркалах, дає прекрасне освітлення з будь-якого ракурсу і при цьому дуже стильно і цікаво виглядає в інтер'єрі, до того ж таке рішення прекрасно підходить як для прямокутних дзеркал, так і круглих або овальних виробів або нестандартних форм.

Вибираючи дзеркало для ванної, вже точно не варто економити. Неякісний виріб може зіпсувати зовнішній вигляд навіть найвишуканішого ремонту, а хороше якісне дзеркало не тільки стане родзинкою ванної кімнати, але і прослужить практично вічно. Приємних покупок!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас