Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Речі, на яких не можна економити, роблячи ремонт у ванній

Речі, на яких не можна економити, роблячи ремонт у ванній
 

Як говорять, скупий платить двічі, особливо якщо мова йде про ремонт. Так, краще купити якісні змішувачі в перевіреному магазині, ніж заощадивши трохи грошей, придбати неякісний виріб на ринку в половину вартості і всього через місяць замінити його. Про те, на чому ще не можна економити, роблячи ремонт у ванній, читайте далі.Труби

Низькоякісні труби – найчастіша причина потопів. Якщо ви не хочете одного разу прийти додому і побачити «картину Рєпіна» і слідом за нею почути обурені крики сусідів, тоді перед тим, як затіяти ремонт, обов'язково замініть всі труби, вентилі та крани. А ще буде просто чудово, якщо в процесі заміни у вас вийде скоротити їхню кількість, адже чим більше труб і різноманітних сполучень, тим більша ймовірність протікання.

Затирка

Не секрет, що справжня краса криється в дрібницях. Роблячи свій вибір на користь більш дешевої затирки, ви ризикуєте жовтими плямами на ній. А при іншому ідеально виконаному ремонті ванної жовтувата затирка не тільки зіпсує загальний інтер'єр у ванній, а й може швидко покришитися. Не найкраща перспектива для нової ванної, чи не так?!

Гідроізоляція

Керамічна плитка не убезпечить вас на 100% від протікань. Тому, якщо ви не хочете виплачувати сусідам компенсацію за їхній зіпсований ремонт, обов'язково подумайте про гідроізоляцію. Як правило, вона робиться ще на етапі підготовчих робіт за допомогою спеціального розчину або з використанням спеціальних гідроізоляційних матеріалів.

Робоча сила

Якщо від того, чи оберете ви дуже дорогу італійську плитку, трохи більш дешеву чеську чи ще більш економний варіант – плитку вітчизняного виробництва, буде залежати тільки колір і фактура стін і підлоги у вашій ванній кімнаті, то від робочої сили і якості виконаних робіт – довговічність ремонту. Не варто економити на працівниках, адже краще трохи переплатити професіоналу, ніж через півроку дивуватися, чому відпав шматочок кераміки.

Ванна

Тут, для початку, вам варто визначитися, які саме функції вам потрібні, а якими ви можете ніколи і не скористатися. Вбудований радіоприймач, телефон, гідромасаж – все це далеко не речі першої необхідності і від них можна відмовитися, злегка заощадивши, зате дозволивши собі більш якісну ванну, яка прослужить довгі роки, радуючи вас своїм бездоганним виглядом.

А в усьому іншому сміливо спирайтеся на власний смак, і нехай ваша оновлена ванна кімната радує вас не один рік.

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас