Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Об´ємна плитка для ванної – розкіш і довговічність

Об´ємна плитка для ванної – розкіш і довговічність
 

Не так давно головним трендом в оформленні стін ванної кімнати були всілякі марокканські мотиви, і виглядали вони дійсно дуже оригінально і незвично. Сьогодні ця тенденція вже відійшла на другий план і поступово втрачає свої позиції, поступаючись місцем новій – об'ємній 3D плитці. Саме вона буде актуальною в найближчі кілька років, тому плануючи ремонт у ванній кімнаті, рекомендуємо звернути на неї увагу.

Як оформити ванну об'ємною плиткою?

Тут є безліч варіантів, та й сама 3D плитка може бути абсолютно різною. Найбільш актуальною сьогодні є об'ємна плитка з геометричними візерунками, особливо популярні куби і багатогранники. Такою плиткою можна обробити стіни, а на підлогу покласти плитку з простим геометричним візерунком, яка створить ілюзію об’єму.

Однак об'ємна плитка з 3D узором може візуально зробити ванну кімнату меншою. Для великих і просторих кімнат – це не проблема, але частіше за все в наших квартирах доводиться стикатися з невеликими за площею ванними кімнатами. Як оформити маленьку ванну, щоб вона не стала візуально ще меншою? На озброєння можна взяти один з трьох прийомів:

- Оформити ванну кімнату в білосніжному тоні, таким чином, навіть об'ємна плитка не зробить кімнату меншою;

- Акцентувати увагу на одній стіні з 3D плиткою, решту в цьому випадку залишивши в одному кольорі, і краще світлому;

- Облицювати об'ємною плиткою тільки нижню половину стін, а верхню оформити однотонною світлою матовою плиткою – вийде цікаво і оригінально.

Мода мінлива не тільки на подіумах, але і в оформленні інтер'єрів. Буває так, що новий тренд, як іскра – яскраво спалахує, запалюючи інтерес, і дуже швидко набридає, стрімко втрачаючи свої позиції, інші навпаки поступово входять в моду і ще довгі роки залишаються популярними. Так, якщо ви думаєте над дизайном ванної кімнати, і не можете вирішити, чи варто оформляти її за допомогою об'ємної плитки, запевняємо – однозначно варто.

По-перше, таке рішення дуже оригінальне і цікаве, і навряд чи вам самим набридне найближчим часом, та й актуальним воно буде ще як мінімум кілька років, за прогнозами дизайнерів. По-друге, така плитка виглядає дійсно розкішно, і жодного разу не змусить вас пошкодувати про зроблений вибір і витрачені гроші.
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас