Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати змінне взуття в дитячий садок

Як вибрати змінне взуття в дитячий садок
 

Ваш малюк росте не по днях, а по годинах, і начебто ще вчора тільки з'явився на світ, а сьогодні вже бігає сам і час в садок збиратися. Там ваш малюк буде активно грати з однолітками, пізнавати навколишній світ і відвідувати різні гуртки. Звичайно, для всього цього йому знадобиться зручне змінне взуття.

У дитячому садку ваш малюк бігатиме у взутті постійно, а значить, змінне взуття для дитячого садка має бути максимально комфортним для малюка. Але що вибрати: тапочки, кросівки чи, скажімо, сандалі?

Пропонуємо вашій увазі 5 правил, які полегшать ваш вибір.

Запитайте у ортопеда

Вибираючи змінне взуття в садок, в якому, грубо кажучи, ваша дитина буде проводити більшу частину часу, спершу проконсультуйтеся з ортопедом. Він вам підкаже, чи потрібне дитині спеціальне лікувальне ортопедичне взуття, і на що звернути увагу при покупці новенької пари для малюка.

Купуйте виключно нове взуття

Не секрет, що під час носіння будь-яке взуття деформується, при цьому у кожної людини, і у дітей в тому числі, абсолютно по-різному. Ці деформації можуть привести до неправильного розвитку стопи.

Беріть взуття «на виріст»

Найкращим рішенням для дитячого садку стане зручна пара на півсантиметри або навіть на сантиметр більше розміру ніжки вашого малюка, але воно повинно добре фіксуватися на ніжці застібками. Оптимальне рішення – від 0,5 до 0,7 см, і не забудьте обов'язково приміряти і подивитися, наскільки взуття добре сидить на ніжці.

Обирайте взуття на липучках

Липучки – це ідеальний варіант для малюків: з ними будь-яка дитина легко і швидко зможе самостійно зняти або взути сандалі/тапочки, вони надійно фіксують ніжку, і плюс, з ними також легко регулювати повноту взуття. У цьому плані найкраще вибирати сандалі або тапочки, а ось від кросівок зі шнурками краще відмовитися: дитині їх може бути дуже важко зав'язувати.

Віддайте перевагу закритому носочку

За великим рахунком, можна вибрати взуття і з відкритим носочком, але діти дуже активні, багато бігають, грають і часто падають. Ось в останньому випадку і стане в нагоді закритий носочок, який вбереже пальчики малюка від зайвих травм.

У деяких садках також додатково просять купити чешки для спортивних занять, але їх вибрати зовсім не складно, головне точно взяти розмір, щоб вони не спадали з ніжки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас