Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати сонцезахисні окуляри на зиму

Як вибрати сонцезахисні окуляри на зиму
 

Думаю, ви не раз читали про те, що захищати очі від ультрафіолету взимку так само важливо, як і влітку. І не тільки тому що вони забезпечать вам кращу видимість під час важливих занять (водіння авто або активного відпочинку), а й тому що вони захищатимуть очі від пересихання, шкідливих УФ-променів і яскравих відблисків. Сонцезахисні окуляри взимку – необхідність, а не тільки стильний аксесуар!

Звичайно ж, взимку ви можете носити свої улюблені сонцезахисні окуляри, які носите влітку. Але ще краще, якщо ви купите окремі на період холодів. В інтернет-магазині sun-glasses.com.ua ви знайдете моделі на будь-який смак, якими б не були ваші вимоги. А ми розповімо, які окуляри від сонця найкраще підійдуть для зимового періоду.

Поляризовані чи не поляризовані

Якщо ви збираєтеся проводити багато часу на вулиці, краще вибирати сонцезахисні окуляри з поляризованими лінзами. Вони мають спеціальне покриття, яке запобігає проникненню ультрафіолету крізь окуляри. Хоч це важливо в будь-яку пору року, взимку сонце набагато небезпечніше для наших очей, так як знаходиться набагато нижче над горизонтом.

Брендові чи не брендові

Якщо у вас є можливість, звичайно ж, краще вибирати брендові окуляри, так як вони забезпечують кращий захист. Наприклад, такі бренди як Ray Ban, Oakley, Bolle, Cebe, Vista і Smith Optics славляться використанням новітніх технологій, завдяки чому можуть виробляти сонцезахисні окуляри для спорту (а вони вважаються найкращими!).

Розмір і форма лінз

Взимку відблиски, що відбиваються від снігу, можуть потрапляти в очі під різними кутами, ускладнюючи бачення. Тому на зиму рекомендується вибирати сонцезахисні окуляри з максимальним покриттям – тобто широкі і високі, максимально «обволікаючі». Хорошим вибором стануть спортивні моделі і авіатори.

Колір лінз і напилення

Окуляри Ray Ban, наприклад, відомі своїм різноманіттям відтінків і дзеркальних лінз. Але таке напилення на лінзах – не тільки данина моді, тоновані лінзи ефективно регулюють кількість світла, що потрапляє в очі. Те ж саме можна сказати і про сам колір лінз: наприклад, жовті найкраще підходять для слабкого освітлення, помаранчеві і червоні – для сонячної або перемінно-хмарної погоди, мідні і коричневі – для інтенсивного сонця, зелені або сірі дають чітке відображення кольорів і контрастів (найкраще підходять для спорту).

Тепер ви знаєте, як вибрати сонцезахисні окуляри для зими. Не соромтеся їх носити, адже з ними ви і зір захистите, і виглядатимете неймовірно стильно!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас