Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розумне прибирання

Розумне прибирання
 

Якщо минуле ХХ століття сміливо можна вважати часом гігантоманії і пристрасті до всього великого і потужного, то в нашому ХХI надпотужність часто говорить про неефективність. Чому ж тренд розвернувся?

Для хорошого результату потужності і сили недостатньо, більшість завдань сьогодні ефективно вирішують розумні технології. Стало очевидним, що не потрібно споживати 20 л бензину на 100 км, щоб їхати зі швидкістю 150-200 км/год. Завдяки новій технології двигуна можна розвинути швидкість 200 км/год і більше, витративши всього 6 л бензину. Мова не тільки про автомобілі. Сучасна побутова техніка виконує все більше, а вимагає все менше і менше. Рухаємося до ідеалу, і це радує. Будь-який новий холодильник класу А+++ вже не потребує розморожування, працює так тихо, що його просто не чути, а електрики споживає в десятки разів менше, ніж старі агрегати. Фени, кухонні комбайни та пилососи теж зробили великий крок вперед. Сьогодні всі ми бачимо, як спритні малопотужні новинки по ефективності залишають далеко позаду потужних гігантів.

Потужність і якість – не одне і те ж саме

Якщо говорити конкретно про пилососи, то технічно грамотні люди розуміють, що такі їх параметри, як потужність і сила всмоктування зовсім не говорять про якість прибирання. Сучасні пилососи з екомоторами споживають всього 750 Вт, при цьому якість їх збирання така ж, як і у тих агрегатів, яким необхідна потужність 2200 Вт. Що дійсно важливо для пилососа, так це: особливості його мотору і системи фільтрації, конструкція мішка і щітки, загальна ергономіка. Щоб оцінити, на що здатні сучасні новинки, візьмемо, наприклад, пилососи Rowenta X-Trem Power RO6886 і RO6831.

Чиста економія

Що ж означає поняття «екомотори»? Набуття чинності закону про європейську концепцію енергомаркування змусило багатьох виробників замислитися про зниження потужності своєї техніки. Rowenta представила інноваційну розробку EffiTech. Це унікальні двигуни пилососів, які забезпечують високу якість прибирання, споживають на 50% менше електроенергії, а термін їх служби на 30% довший. Вони відрізняються поліпшеними турбіною і підшипниками, наявністю спеціальних поглиначів шуму, тонкими мідними нитками обмотки. EffiTech були названі фахівцями екомоторами за високу ефективність і зниження витрат електроенергії. Саме завдяки екомотору пилосос Rowenta X-Trem Power RO6886 відповідає класу 4А, а модель RO6831 – 3А.

Для будь-якої підлоги

У кожному будинку сьогодні може бути кілька видів підлогових покриттів: паркет, лінолеум, плитка. Десь люблять килими, а десь – давно їх позбулися. Якою б не була підлога, її необхідно якісно прибирати, і головне – не пошкодити. Щітка Deep Clean в моделі 6886 зі спеціальною ергономічною ручкою Ergo Comfort або SPA в 6831 розроблена для прибирання всіх видів сучасних підлог. Її нова високоефективна голівка покращує процес очищення поверхонь і не дряпає їх. Така щітка легко видалить навіть сильні забруднення від пилу і бруду як з ковроліну, так і з ексклюзивної плитки або дубового паркету. Якщо вдома є пухнасті улюбленці, прибирання їхньої шерсті – ще та проблема. Спеціальна щітка Mini Turbo видаляє шерсть одним рухом, а фільтр не дозволяє алергенам і бактеріям знову поширюватися по дому. Ваші кішка і собака «перестануть линяти» відразу ж, як тільки в будинку з'явиться X-Trem Power RO6886. До речі, в пилососах цієї лінійки досить велика ємність мішка: 4,5L вистачить навіть для генерального прибирання триповерхового котеджу.

Секрети в мішку

Уявіть ситуацію. Ви тільки закінчили збирання, вдома все просто блищить. І тут відкриваєте пилосос, щоб замінити мішок, а з нього піднімається хмара пилу... Знайомо? Погодьтеся, з цим потрібно щось вирішувати, інакше, навіщо ж ви так старалися? У пилососах X-Trem Power цей момент продуманий. Самозакривний клапан мішка Hygiene+ не випускає навіть найдрібніший пил. Заміна мішка тут – чиста процедура, при якій на вас навіть порошинка не впаде.

Але клапан – не єдина перевага мішка Hygiene+: цей мішок утримує понад 99% зібраного пилу. 1% пилу, що залишився затримується фільтром, а це значить, що фільтр не потрібно буде міняти протягом всього терміну служби пилососа. З таким пилососом пил більше не буде вас турбувати!

Кожен сучасний пилосос має свої переваги. Але, однозначно, при виборі краще орієнтуватися не на потужність, а на результат прибирання. Адже як би круто не виглядала сила, завжди перемагає той, що розумніший, а не той, що могутніший.

P.S. Що б не говорили сьогодні про виробництво в Китаї, мовляв, кожен знає, що всі великі бренди перенесли своє виробництво в Піднебесну, та все одно хочеться вдома мати техніку, вироблену в Європі або США. Тому напис made in France чимало гріє душу будь-якому покупцеві.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас