Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Користь, яку несе ранній розвиток дитини

Користь, яку несе ранній розвиток дитини

У приватному або державному садку, або взагалі вдома, ранній розвиток несе величезну користь кожному малюку.

Безпечне і позитивне освітнє середовище дуже важливе для загального розвитку дитини. Дітки «поглинають» так багато інформації в ранньому віці, що цей час просто не можна упускати. Відвідуючи розвиваючі заняття для дітей, ваш малюк буде вчитися нормам поведінки, вмінню вирішувати проблеми, працювати в команді, вивчати мови і отримає багато інших необхідних соціальних та когнітивних навичок. У майбутньому все це зіграє важливу роль в школі, відносинах з людьми і в роботі, взагалі, вплине на всі сфери життя дитини.

Соціалізація

Один з найважливіших аспектів раннього розвитку – соціальні навички, яким вчиться дитина. Будучи в оточенні інших діток і вихователів, малюк стає менш сором'язливим і більш впевненим у собі, вчиться спілкуватися як з однолітками, так і з дорослими. В оточенні інших людей у дитини з'явиться можливість здорового соціального розвитку, вона навчиться спілкуватися, працювати в команді, ділитися і т.д.

Повноцінний розвиток

Ранній розвиток дитини за допомогою комплексних занять в групі дає основу її повноцінному розвитку в подальшому – емоційному, соціальному, ментальному і фізичному. Плюс, саме в ранньому віці дітки швидко схоплюють інформацію і особливо добре вчать іноземні мови, тому таке навчання краще починати саме в ранньому віці – ось сторінка, на якій ви зможете дізнатися більше і записати малюка на курси англійської.

Любов до навчання

Завдяки цікавому і веселому процесу навчання, у дітлахів з'являється інтерес до вивчення нового, що також буде неймовірно корисно в майбутньому житті. Дуже важливо прищепити цей інтерес до всього нового з дитинства – він допоможе досягати успіхів в школі, на роботі і по життю.

Хороша поведінка

Батьки, няні, вихователі – всі ці люди є хорошими рольовими моделями для дитини раннього віку. Чим більше дитина буде спілкуватися з різними людьми, тим краще вона буде готова до школи і до життя, тим стійкішою буде до стресу і нових життєвих ситуацій.

Повага і робота в команді

Дитина навчиться поважати себе та інших, цінувати природу і навіть матеріальні блага. Повага, емпатія і розуміння інших (особливо тих, хто відрізняється) – дуже важливий соціальний навик. Ще один необхідний навик – це робота в команді. Так дитина вчиться слухати інших, взаємодіяти, співпрацювати і спілкуватися на рівних. Ці соціальні навички будуть корисні впродовж усього життя.

Терпіння і концентрація

У групах раннього розвитку дітки вчаться чекати своєї черги і зосереджуватися на важливій інформації. Терпіння і концентрація – важливі навички, які також необхідні кожній людині протягом усього життя і допоможуть у подальшому навчанні, кар'єрі та особистому житті.

Ранній розвиток дитини в здоровому, позитивному і безпечному навчальному середовищі допоможе підготувати її до успішного життя в майбутньому. Будь то в центрі раннього розвитку, дитячому садку або вдома, постарайтеся почати розвивати дитину всебічно якомога раніше, щоб подарувати їй необхідні соціальні навички, впевненість в собі, допитливість і вміння навчатися, без яких в житті не обійтися.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас