Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чи потрібен вам купальник для вагітних? (+ поради для кожного з триместрів вагітності)

Чи потрібен вам купальник для вагітних? (+ поради для кожного з триместрів вагітності)
 

Так, є деякі складності у виборі одягу для майбутньої мами. З одного боку, у вас пишні гарні груди, а з іншого – ви намагаєтеся впоратися з талією, що постійно розширюється, і зростаючим животиком, додатковою вагою, пігментацією і знебарвленням шкіри, розтяжками і т.д. Тому, плануючи відпочинок на пляжі, ви напевно замислюєтеся про те, як будете виглядати в купальнику. Можливо, вам потрібно купити новий?

Перший триместр

Якщо літо припадає на ваш перший триместр, ви повинні розуміти, що вашої вагітності ще не видно. Так, ваші груди стануть пишнішими, і в принципі ви будете виглядати трохи більш повною, але не вагітною. Хоча стегна можуть почати круглішати, може почати з'являтися целюліт (навіть якщо до цього у вас його ніколи не було), можуть з'явитися зайві сантиметри на животі і боках.

1. Купальник з вільним (не обтягуючим) топом танкіні приховає зайві сантиметри в області живота і боків, якщо ви їх соромитеся.

2. З огляду на те, що ваші стегна також стануть більш об'ємними, можливо, ви захочете купити плавки на розмір більше або із завищеною талією, щоб сховати боки. Відмінний вибір – плавки на зав’язочках, розмір яких можна буде регулювати протягом всієї вагітності.

3. Якщо ж своєї нової фігури ви не соромитеся, адже ви не виглядаєте ані вагітною, ані товстою, ви можете продовжувати носити звичайні купальники будь-яких фасонів, які вам подобаються. Єдине – поміряйте попередньо ліф від купальника, так як тепер він може бути на вас замалий. У цьому випадку ваш ідеальний вибір – верх, купальника з широкими бретелями або зав’язочками навколо шиї і плавки з зав’язочками, які допоможуть регулювати розмір.

Другий триместр

Тепер все залежить від вашої фізіології – у вас вже може бути округлий животик, а може і зовсім бути нічого не видно. Зараз користуйтеся тими ж порадами при виборі купальника, що і для першого триместру. Єдине, що тепер ви будете виглядати набагато краще в будь-якому купальнику!

Порада для тих, хто чекає на двійню: Ваш животик буде круглим однозначно на другому триместрі, тому наші поради для першого триместру вам не підійдуть. Скористайтеся відразу порадами щодо вибору купальника для третього триместру.

Один недолік? Як правило, саме на другому триместрі починають проявлятися розтяжки. Але ви можете не боятися користуватися автозасмагою – більшість подібних засобів безпечні для майбутніх мам.

Третій триместр

Це божевільний триметр. Ви почнете його як миленька вагітна, а закінчиться все тим, що ви будете почувати себе неосяжною. Якщо пляжний сезон припадає на цей термін, просто не переживайте через дрібниці, адже в будь-якому випадку ви будете буквально світитися зсередини, а ваше волосся буде гарним як ніколи.

1. Вам подобається ваш животик? Спробуйте моделі купальників з ліфом, що забезпечує хорошу підтримку і шортиками або плавками зі спідницею. Ще один плюс такого вибору – вам не буде жарко від зайвої тканини, що прикриває животик.

Якщо вас бентежить темна смужка на животі, просто скористайтеся автозасмагою. Купальник для вагітних варто купувати лише тоді, коли у вас низький животик, і вам складно підібрати пляжний наряд з плавками, які зручно сидітимуть під животиком, і верхом, який прикриє його.

2. Хочете сховати животик? Приміряйте танкіні для вагітних. Якщо ви все ж таки не хочете, щоб оточуючі бачили ваш животик, купальник танкіні стане найкращим вибором для вас. Але на такому терміні звичайний танкіні-топ вам не підійде через великий животик, тому вибирати все ж краще з купальників для вагітних.

3. Танкіні з вільним топом – хороша альтернатива купальникам для вагітних. Такі топи виконуються за принципом пеньюарів: добре підтримують груди і струмуючою тканиною прикривають животик.

4. Відмовтеся від цільних купальників. Такий купальник навряд чи буде ідеально облягати животик, в результаті він буде відвисати в одних місцях і тиснути в інших. Та й на вигляд це буде не дуже красиво, тому потерпіть трохи.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас