Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як знайти няню онлайн

Як знайти няню онлайн
 

Пошук няні для дитини онлайн – мабуть, найпростіший спосіб, який економить і час, і сили молодих батьків. У Мережі можна знайти сотні оголошень для будь-якого міста – як на спеціалізованих сайтах з підбору домашнього персоналу, так і на дошках оголошень, і навіть в соцмережах. Онлайн можна знайти детальну інформацію про няньку, почитати відгуки і рекомендації інших батьків, зв'язатися з ними і самою нянею, не виходячи з дому.

Але, звичайно ж, кожна молода сім'я, наймаючи няньку, хоче бути впевненою в її професіоналізмі, бажаючи максимально убезпечити і себе, і дитину. Як же знайти хорошу няню через Інтернет?

Що варто врахувати, підшукуючи няню онлайн

Знайти хорошу няньку і так дуже непросто. Адже ваш малюк – найважливіше у вашому житті, і ви хочете захистити його від усіх неприємностей цього світу, і бути впевненими в тому, що залишаючи його з доглядальницею, він буде в безпеці. Тому, вибираючи няню онлайн...

няня olx 1. Шукайте кандидатури тільки на спеціалізованих сайтах або на дошках оголошень, що добре зарекомендували себе. Це можуть бути сайти компаній з найму домашнього персоналу, онлайн-сервіси з пошуку роботи з резюме і вакансіями і великі дошки оголошень з відгуками і рейтингами кожного учасника. Тільки на таких сайтах ви зможете знайти правдиву інформацію про досвід і кваліфікацію няні, а також реальні відгуки про її роботу.

2. Почитайте відгуки. Звичайно ж, вони повинні стосуватися саме догляду за дитиною. Якщо в них будуть вказані контакти батьків, які користувалися послугою даної нянечки, постарайтеся зв'язатися з ними, щоб дізнатися більше про її роботу. Уважно вивчіть резюме, а також попросіть няню надати документи про освіту, всі наявні рекомендації та інші підтверджуючі документи, можливо, номери телефонів сімей, які вже користувалися її послугами.

3. Призначте співбесіду. Про людину можна дізнатися багато, просто поговоривши з нею. Вам потрібно знайти няньку, з якою вам буде комфортно залишити малюка, та й самій дитині вона повинна подобатися. Поговоривши з нею, ви зможете вибирати не тільки з практичної точки зору, але й інтуїтивно.

4. Якщо наймаєте няню в агентстві з підбору домашнього персоналу, дізнайтеся більше і про дане агентство. Почитайте відгуки на незалежних сайтах, пошукайте в Інтернеті інформацію про компанію.

5. Вирішіть, чи має стать няні для вас значення. Деякі діти краще сходяться з чоловіками або жінками, і якщо у вашого малюка теж є такі вподобання, ви можете значно звузити пошук (хоча нянечок-чоловіків у нас зовсім небагато).

6. Дізнайтеся про рівень підготовки няні. Важливо, щоб вона не просто знала, як доглядати за дитиною, а й уміла надавати першу допомогу і не панікувала в непередбачених ситуаціях.

Звичайно, ви шалено любите свого малюка, але іноді вам все ж хочеться побути удвох. І в цьому випадку пошук няні онлайн буде найбільш практичним і економічним рішенням. А скориставшись нашими порадами, ви ще й максимально убезпечите себе і дитину.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас