Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати порошок для прання?

Як вибрати порошок для прання?
 

Якість прання залежить від багатьох факторів. Найголовнішим критерієм вдало відіпраних плям є вибір прального порошку або гелю. Чи вмієте ви грамотно вибрати засіб?

При виборі прального порошку обов'язково звертайте увагу на його упаковку. Хороший виробник якісного засобу обов'язково вкаже всю інформацію, яка необхідна покупцеві для грамотного вибору, а саме: кількість прань, докладний опис продукту, запобіжні заходи, детально описаний склад. У складі хорошого порошку кількість ПАР не має перевищувати 15% - це важливий критерій, якщо ви хочете, щоб ваші речі були не тільки чистими, але й безпечними для тіла. На упаковці нового прального порошку від LOSK «Свіжість квітів» покупець може побачити всю важливу інформацію. Кількість прань вказано на фасаді, на бічній стороні – докладний склад на двох мовах. На тильній стороні упаковки покупець може знайти докладний опис технології LOSK Active-Zyme 6, а також ознайомитися з «короткою інструкцією» до прання: жорсткість води для прання, температура прання. Виробник подбав про те, щоб вибір клієнта був свідомим, прання – грамотним, а речі, як результат – чистими і м'якими.

Вибір порошку залежить також від того, які тканини ви збираєтеся ним прати, а також яким методом ви будете це робити. Порошок для ручного прання дуже добре піниться, на відміну від засобів для пральних машин. Саме тому ніяк не можна використовувати "ручний" порошок для автоматичного прання, і навпаки. Порошки також діляться на різні типи за тканинами, для яких вони призначені: найчастіше це «для бавовни і льону», «для вовни і синтетики» і «універсальні». Пральні порошки і гелі LOSK «Свіжість квітів» легко видаляють плями будь-яких видів без механічного впливу, не пошкоджуючи волокна ваших улюблених тканин і зберігаючи яскравість кольору. Інноваційна формула LOSK містить 6 активних ензимів, кожен з яких бореться з різним видом плям, так що навіть ваші речі з делікатних тканин надійно захищені.

Останнім часом все більш популярними стають гелі для прання. На відміну від порошків, вони містять менше аніонних ПАР і більше катіонних і неіоногенних. Гелем легко освіжити повсякденний одяг, він м'якше впливає на тканину. LOSK розробили гель для прання, який за ефективністю не поступається порошку (відпирає різні типи забруднень), і робить процес прання ще більш комфортним. Завдяки рідкій формі, ефективні компоненти гелю LOSK Active-Zyme 6 «Свіжість квітів» розчиняються моментально, і починають діяти вже при 20 градусах. Крім того, він відмінно виполіскується і не залишає розводів на одязі, піклуючись і делікатно виводячи плями з волокон тканин. Такі характеристики якісно виділяють його серед конкурентів і дають вам можливість насолоджуватися весняною свіжістю речей після кожного прання.

Щоб правильно вибрати пральний порошок, потрібно дотримуватися кількох простих правил. Звертайте увагу на упаковку, уважно читайте склад і пам'ятайте, що якість прання залежить не тільки від того, наскільки хороший пральний порошок ви використовуєте, але і від того, чи правильно ви його використовуєте.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас