Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Гра з папером – творимо з Canon Creative Park!

Гра з папером – творимо з Canon Creative Park!

Існує багато думок* щодо раннього розвитку малечі, і у якому віці слід починати активно займатися з дитиною. У кожного малюка є індивідуальний ритм і здібності, тож батьки часто орієнтуються на них. Є прихильники більш інтенсивних методів навчання, які пропонують починати майже з пелюшок. Але всі погляди зводяться до одного – займатися розвитком дитини необхідно з раннього віку. Різноманітні поробки і паперові схеми, складання і вирізання фігур з паперу – цікаві і корисні заняття. Де ж брати ідеї батькам? Саме для цього компанія Canon створила проект Creative Park.

Дрібна моторика – розвиваємо уяву дитини

Вже у ранньому віці дитина починає досліджувати світ – розпізнавати звуки, вивчати поведінку і реакцію батьків, самостійно робити перші кроки. Це той час, коли діти потребують найбільше уваги. Дитячі психологи стверджують**, що інтелектуальний, емоційний і фізичний розвиток дітей залежать від досвіду, який вони отримують у ранньому віці.

Покращити успішність, пам'ять і увагу дітей допоможуть творчі заняття для розвитку дрібної моторики, особливо у віці до 4 років. Вправи для розвитку дрібної моторики покращують концентрацію дитини, навички спілкування та пам’ять.

Для розвитку дрібної моторики зазвичай використовують розмальовки, ігри з дрібними предметами та малювання - діти так пізнають навколишній світ. У старшому віці – з 6 до 12 років – важливо не проґавити момент і закріпити усі ці навички. Тут на допомогу батькам приходять вправи з ножицями. Творча робота руками, гра з папером, вирізання різноманітних фігур, складання і склеювання паперових конструкцій стимулюють креативне бачення світу.

Де брати натхнення?

Компанія Canon створила безкоштовний онлайн-сервіс Creative Park, де кожний знайде щось своє. На сайті представлені малюнки та схеми виробів з паперу, які можна вирізати і експериментувати з різними стилями. Макети знайдуться для дітей різного віку - від 4 до 12 років.

Canon Creative Park

Як це працює? Все дуже просто: щоб опанувати цю «гру» потрібні лише принтер, ножиці та папір. На сайті сервісу треба обрати паперову схему, завантажити відповідний файл і роздрукувати його. Потім переключайтеся на хвилю творчості і збирайте свій витвір мистецтва.

Сервіс відкриває безмежний простір для дитячої фантазії. На сайті діти та батьки можуть завантажити і створити своїми руками листівки, маски для свят, домашній декор, фігури різних тварин і птахів, навіть динозаврів. Можна зібрати цілий зоопарк або технологічний парк з паперових літачків, автомобілів різних моделей, кораблів і іншої техніки. Є і складні архітектурні макети - знаменитий Біг-Бен, Ейфелева вежа, Тадж-Махал і Статуя Свободи. Асортимент сайту постійно поповнюється, тож натхнення дітям вистачить надовго.

Canon Creative Park

На сайті представлені макети різної складності. І хоча Creative Park створено для дітей, зануритися у цей світ буде цікаво і дорослим. Психологи стверджують, що у час технологізації суспільства люди часто автоматизують усі процеси і забувають про емоції та почуття, які лежать в основі творчості. Спільні заняття допоможуть дорослим поділитися досвідом, глибше зрозуміти емоційний світ дитини та просто бути щасливою сім’єю.* за матеріалами http://mamovediya.com.ua/1102_ranniy-rozvitok-ditini-plyusi-i-minousi
** за матеріалами http://bo0k.net/index.php?p=achapter&bid=16761&chapter=1

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас