Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Веселі ігри та розваги для дітей на Хеллоуїн

Веселі ігри та розваги для дітей на Хеллоуїн
 

Хеллоуїн – одне з найулюбленіших свят у дітей і дорослих. У цей день можна стати ким завгодно, вдосталь наїстися солодощами і від душі повеселитися! Плануючи Хеллоуїн для дітей, подумайте не тільки про «страшно» милі костюми, а й про ігри та розваги, які подарують дітлахам море незабутніх вражень. Які ж Halloween-ігри та розваги можна організувати самостійно?

Піньята-мумія

Ігри і розваги для дітей на Хеллоуїн

Ці маленькі міні-піньяти можуть стати як окремою розвагою на Хеллоуїн-вечірці, так і сувенірами, які дітлахи заберуть з собою. Виготовити такі піньяти вкрай просто: вам знадобляться іграшкові очі, втулки від туалетного паперу, трохи туалетного паперу, міцна нитка, клей і шматочок кольорового картону на бирочки.

Складіть шматочок туалетного паперу вдвічі і заклейте один край втулки. Вкладіть в неї цукерки або маленькі іграшки, які легко буде дістати. Заклейте втулку туалетним папером в пару шарів з іншого боку, але попередньо підклавши під неї ниточку, залишивши її кінці вільними. Наклейте очі і обмотайте «мумію» туалетним папером, потім на кінці нитки прив'яжіть бирочку. Дитині лише потрібно буде смикнути на ниточку, і піньята відкриється, а з неї посиплються «скарби».

Боулінг по бляшанкам

Ігри і розваги для дітей на Хеллоуїн

Не викидайте бляшанки з-під консервів. Очистіть їх і розфарбуйте акриловими або емалевими фарбами в монстрів, привидів, зомбі і мумії. А потім роздобудьте маленький м'ячик або велику тенісну кульку і збивайте нею збудовані баштою банки! Що може бути веселіше?

Боулінг з муміями

Ігри і розваги для дітей на Хеллоуїн

Це ще простіше! Просто купіть набір для дитячого боулінгу і замотайте кеглі і кульку в туалетний папір, наклейте кеглям очі, щоб вийшли мумії. Або ж можна взяти порожні пластикові пляшки, насипати в них зовсім трошки піску або крупи для стійкості і так само декорувати їх під мумії за допомогою туалетного паперу. Вуаля!

Взриваємо гарбузи!

Ігри і розваги для дітей на Хеллоуїн

Іноді протистояти дитячій тязі до руйнування дуже складно. Але в свято ви можете дозволити це дітворі. Проста і неймовірно весела розвага на Хеллоуїн, яка напевно сподобається малюкам – це підривання гарбузів. Для цього запасіться помаранчевими надувними кульками (надутими повітрям, а не гелієм), на вузлик кожній з них пикріпіть зелений листочок, і у вас вийдуть надувні гарбузи. Далі просто дозвольте дітлахам лопати кульки руками, ногами, битися ними і робити з ними все, що заманеться.

Кидання кілець

Ігри і розваги для дітей на Хеллоуїн

Це звичайнісінька гра на влучність, в якій кільце потрібно кинути так, щоб воно одягнулося на конус. Тільки тут все трохи складніше і цікавіше, адже кидати доведеться в темряві неоновими кільцями по цілям, що світяться! Для цього вам знадобиться кілька (наприклад, 5) неонових браслетів, 5 скляних пляшок і флуоресцентний скотч, яким вони будуть обклеєні.

Ще більше веселих дитячих ідей на Хеллоуїн ви побачите в наших наступних статтях!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас