Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

7 порад для тих, хто їсть на роботі

7 порад для тих, хто їсть на роботі
 

Вам знову доводиться їсти на роботі? Ми розповімо про те, як харчуватися в офісі здоровіше.

Сучасний темп життя іноді диктує свої умови. Одна з них – вимушене харчування на робочому місці. Як не крути, а більше половини сучасних працівників хоча б кілька разів на тиждень їдять біля монітора комп'ютера. Звичайно ж, це не корисно. Таке харчування може стати причиною не тільки переїдання і набору зайвої ваги, але і багатьох інших проблем зі здоров'ям.

Робочий стіл не призначений для того, щоб за ним їсти. Звичайно, ми все це розуміємо, але що робити, коли робота не залишає нам вибору? Насправді ви можете дещо зробити, щоб харчуватися на робочому місці здоровіше. Скористайтеся нашими порадами...

Недоліки харчування на робочому місці

Один з найголовніших недоліків харчування на робочому місці – це те, що ви приділяєте мало уваги вибору їжі і її різноманітності. Проте цю проблему можна вирішити, знайшовши для себе хорошу службу доставки їжі, з якою ви зможете обідати в офісі різноманітно, смачно і корисно. 

Друга, не менш важлива проблема – ви не зосереджуєтеся на прийомі їжі. Замість цього ви читаєте пошту, відповідаєте на повідомлення в телефоні, дивитеся соціалки або, ще гірше, продовжуєте працювати. Через це ви напевно частенько переїдаєте.

А ще, обідаючи на робочому місці, ви сидите за комп'ютером не 8 годин, а 9. І краще було б, звичайно, розім'ятися. Хоча б пройтися по коридору і зайти в іншу кімнату (знову ж таки, відірвавшись від комп'ютера). А якщо вам і цього недостатньо, подумайте про те, що робоче місце – вкрай нездорова середа, на якій збираються найрізноманітніші бактерії. Чи знали ви, що через те, що ми недостатньо часто прибираємо на робочому місці, воно (згідно з дослідженнями) в 400 разів брудніше за туалет.

7 порад для харчування на роботі

Ясна річ, що потрібно шукати якесь інше місце для обідів – якусь прилеглу столову або кафе. Але тим, хто взагалі не може відірватися від купи роботи, що постійно збільшується, потрібно подбати про те, щоб зробити харчування на роботі максимально здоровим.

1. Дивіться, що ви їсте. Звертайте увагу на кожен шматочок їжі, який ви кладете собі до рота. І намагайтеся не переїдати, зосередившись на роботі, а не на їжі. Виберіть на обід повноцінний бізнес-ланч, який подарує відчуття ситості, але не переїдання.

2. Беріть їжу з собою. При цьому, це повинен бути повноцінний обід, що включає в себе овочі. А на перекус беріть горіхи. Якщо ви не можете приготувати з собою такий обід, замовте бізнес-ланч з доставкою.

3. Намагайтеся рухатися, коли є така можливість. Ми по природі створені рухливими, і нам це необхідно для здоров'я. Тому, навіть проводячи обід на робочому місці, постарайтеся хоч трохи пройтися після роботи. А ще краще – робіть розминку на робочому місці декілька разів на день.

4. Прибирайтеся на робочому місці. Протирайте весь робочий стіл і все, що на ньому є, дезінфікуючими серветками. Особливу увагу приділіть своєму телефону, клавіатурі і мишці – це найбрудніші місця на робочому місці. До них краще взагалі не торкатися, коли ви їсте. Також тримайте на роботі дезінфікуючий спрей або гель для рук на випадок, якщо помити руки у вас не буде можливості.

5. Користуйтеся килимком для столу. Він зробить ваше харчування в офісі ще більш безпечним і збереже робоче місце в чистоті.

6. Їжте з друзями. Якщо вам доводиться обідати на роботі, намагайтеся робити це зі співробітниками. Обід з друзями допоможе вам відволіктися, після чого ви будете працювати набагато продуктивніше.

7. Не перетворюйте їжу на роботі в звичку. Ви можете навіть не звернути уваги на те, що стали їсти на роботі постійно. Але це – ні в якому разі не корисна звичка. При кожній можливості намагайтеся виходити з офісу, щоб поїсти, або хоча б переходьте в інше приміщення зі співробітниками і спілкуйтеся під час їжі замість того, щоб дивитися в монітор.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас