Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитина виросла з першого ліжечка – що далі?

Дитина виросла з першого ліжечка – що далі?
 

Ваш малюк виріс зі свого першого ліжечка? Вона не поміщається в нього або не хоче більше в ньому спати? Якщо так, то прийшов час облаштувати нове спальне місце для дитини. Які ж є варіанти у молодих батьків?

Трансформуємо дитяче ліжечко у «доросле»

На сучасному ринку дуже популярні дитячі ліжечка-трансформери, які за допомогою додаткових аксесуарів перетворюються на «доросле» ліжко, як тільки малюк виростає з ліжечка для немовляти. Цей варіант – найпростіший і для батьків, і для дитини, і для сімейного бюджету. Таким чином, дитина продовжує спати на знайомому місці, а вам не потрібно шукати нові дитячі меблі для сну і витрачати зайві гроші.

Дитячі ліжечка для дошкільників

Ліжечко для дошкільнят буде все ще досить маленьким, але виглядатиме, як доросле спальне місце. Це дозволить дитині відчути себе дорослою і самостійною і звикнути спати в справжньому дорослому ліжку. Але недолік цих ліжечок у тому, що малюк буде користуватися ним дуже недовго, максимум 1-2 роки. Потім доведеться купувати ліжко побільше.

Відразу доросле дитяче ліжко

Деякі батьки вважають за краще відразу перекладати малюка в ліжко для підлітків або доросле односпальне ліжко. Цей варіант дійсно економний, але такий перехід може бути складним для дитини. Хоча, як тільки вона звикне, вам більше не доведеться проходити через такі «перехідні періоди».

Порада: Якщо малюк спить активно (багато крутиться уві сні), покладіть біля дорослого ліжка матрац, щоб малюк не впав вночі на підлогу. Нехай матрацик лежить, поки чадо не звикне до нового великого ліжка.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас