Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чи тепло тобі, крихітка? Або як одягнути малюка взимку: для прогулянки, коляски та автокрісла

Чи тепло тобі, крихітка? Або як одягнути малюка взимку: для прогулянки, коляски та автокрісла
 

Перші морози не змусили на себе чекати, а скоро почнеться справжня зима з її вітрами, снігом та іншими погодними «сюрпризами». Звичайно ж, всі батьки хочуть захистити своїх малюків від перемерзання в сезон холодів. Але і тут дуже важливо не перестаратися. По-перше, від перегріву захворіти набагато простіше. По-друге, ви повинні враховувати і безпеку дитини в автокріслі і колясці, коли на ньому весь цей одяг. Отже, про все по порядку...

Як правильно одягати маленьких дітей взимку

Перше і найважливіше правило – багатошаровість. Між шарами одягу затримується повітря, яке, власне, і дарує відчуття тепла (а не одяг).

- Ще одне важливе правило, яке ви напевно знаєте – одягати на малюка на один шар одягу більше, ніж ви одягаєте самі для такої ж самої погоди.

- Зимова шапочка крихітки повинна прикривати вушка, бути теплою і легкою.

- Зимовий верхній одяг маленької дитини в будь-якому випадку повинен мати капюшон. Але переконайтеся, що з нього і коміра не звисають ніякі шнурки, які можуть заплутатися навколо шиї малюка.

- Рукавиці для малюка краще, ніж перчатки, так як вони утримують більше повітря всередині навколо пальчиків, краще зігріваючи їх. При цьому текстильні рукавиці підійдуть краще, ніж в'язані.

- Куди б ви не прямували, завжди беріть з собою одну-дві ковдри.

- Якщо малюкові стає жарко, розстебніть (або зніміть) один шар одягу.

- Якщо дитина «намокла», відразу ж змініть мокру одежу на суху.

Безпека малюка в автокріслі взимку

Об'ємний одяг, включаючи курточки, комбінезони та пишні зимові конверти, можуть стискатися під час аварії і збільшувати ризик травмування. Все тому що з таким об'ємним одягом важко достатньо щільно закріпити ремені безпеки. Тому, збираючись їхати в машині, завжди одягайте дитину в тонкі шари одягу, а верхнім одягом або ковдрою накривайте її зверху, вже пристебнуту до автокрісла.

Безпека дитини в колясці

Ковдри, покривала і пледи збільшують ризик СРДС, тому їх краще не класти туди, де спить малюк. Для коляски краще вибрати конверт, теплий комбінезон або дитячий спальний мішок.
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас