Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вгадати з подарунком підлітку

Як вгадати з подарунком підлітку
 

Вибрати правильний подарунок підлітку може бути дуже складно. Адже в цьому віці у дитини вже є свої усталені смаки, своя мода в компанії, в якій чадо спілкується, а також непереборне бажання відстоювати свою свободу. Але познайомившись ближче з підлітком і його інтересами, вам буде набагато простіше скласти список потрібних подарунків, а потім вибрати з нього щось одне. Отже, про все по порядку...

Як вибрати підлітку подарунок, який йому сподобається

Знайомимося ближче з підлітком і його інтересами

Знайдіть можливість поспілкуватися з підлітком, дізнатися про його інтереси та захоплення, запитайте, чим він любить займатися у вільний час і у вихідні, чи є у нього хобі. Також зверніть увагу на одяг, який вибирає дитина, на її стиль спілкування, щоб краще її зрозуміти.

Загляньте в акаунти підлітка в соцмережах – це найкращий спосіб дізнатися, що подобається дорослій дитині. Навіть по лайках в Facebook і Instagram ви зможете побачити, про які подарунки мріє підліток.

Запитайте батьків. Можливо, вони краще знають, чого хоче або що потрібно їхньому чаду. А також вони підкажуть, що у підлітка вже є. Або ж можна запитати поради у братів-сестер і друзів підлітка з такими ж інтересами.

Вибираємо правильний подарунок

Знаючи інтереси підлітка, складіть список подарунків, які йому сподобаються. При цьому витратьте час на те, щоб записати все, що прийде вам в голову – від модних навушників до різних подарункових сертифікатів. Потім починайте скорочувати список на користь одного подарунка, який ви вважаєте найцікавішим.

Подумайте про своє минуле – це ще один хороший спосіб вибрати вдалий подарунок підлітку. Згадайте, що подобалося вам, коли ви були підлітком, адже в цьому віці всі ми поводимося приблизно однаково: прагнемо до свободи і самоствердження. Виберіть подарунок, який буде сприяти цьому. Навіть ті ж самі навушники або портативна колонка дозволять дитині насолоджуватися улюбленою музикою в будь-якому місці і в будь-який час – це ж теж свобода.

Пошукайте в Інтернеті. І ні, не подарунки, а списки і рекомендації на сайтах, які підкажуть цікаві ідеї подарунків сучасним підліткам.

Як не помилитися з подарунком?

Купіть подарункову карту або сертифікат. Якщо ви до цих пір не впевнені, що обраний вами подарунок сподобається підлітку, подаруйте йому карту або сертифікат на розваги, покупку чогось, будь-які послуги. Так дитина зможе самостійно вибрати подарунок, який їй до душі і який точно її порадує.

Можна подарувати і гроші в тому випадку, якщо ви не впевнені, який магазин або сервіс сподобається підлітку. Таким чином, дитина вже точно зможе вибрати подарунок, який їй до душі. Недолік же подарованої підлітку готівки в тому, що він може витратити її безглуздо, і подарунка як такого і не буде. Тому тут вирішувати вам, виходячи з того, наскільки чадо серйозно ставиться до грошей в цьому віці.

Якщо ж гроші у вигляді готівки або подарункового сертифіката ви дарувати не хочете, придбайте подарунок, але переконайтеся, що його можна буде повернути або обміняти в разі, якщо він не підійде або не сподобається.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас