Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поради, які допоможуть вам вгадати з подарунком кожній людині в вашому списку

Поради, які допоможуть вам вгадати з подарунком кожній людині в вашому списку
 

Всі ми любимо святковий передноворічний сезон за його чарівну дивовижну атмосферу. Але іноді цей прекрасний настрій перебивається жахливим стресом. Яким? Звичайно ж, пов'язаним з вигадуванням і пошуком подарунків всім і кожному.

Ваша друга половинка каже «ой, мені нічого не потрібно», але ви прекрасно знаєте, що це неправда. А ось дітлахам потрібно все, і часто, загадуючи Дідові Морозу подарунки, про ціни вони зовсім не замислюються. До того ж ще й інші родичі, друзі, колеги... Вам дійсно пощастить, якщо вони просто скажуть, що хотіли б отримати в подарунок до новорічних свят. Але, знову ж таки, так втрачається все те відчуття чарівництва. Що ж робити?

Наші поради допоможуть вам підібрати і подарувати ідеальний новорічний подарунок кожному з вашого списку.

Як вибрати хороший подарунок

Зробіть подарунок подією

Підійдіть творчо до упаковки і піднесення подарунка. Не просто загорніть його папером або покладіть в пакет, а постарайтеся доставити радість і яскраві емоції самим процесом дарування. Сховайте подарунок і влаштуйте невеликий квест. Замість того щоб просто дарувати подарункову карту, нехай вона несе в собі приховане повідомлення. Або сховайте невеликий подарунок у великій м'якій іграшці або величезній коробці, заповненій пінопластом, щоб його дійсно довелося пошукати. Ніколи не недооцінюйте важливість піднесення подарунків, іноді це навіть важливіше, ніж сам подарунок.

Можете і в прямому сенсі подарувати враження 

Залежно від того, чим захоплюється людина, це можуть бути квитки на концерт або в театр, подарункові сертифікати на різноманітні подарунки-враження, карта на відвідування майстер-класів або абонемент в секцію/ групу/ клуб за інтересами. Причому, навіть краще, якщо це буде подарунок, який дозволяє людині займатися тим, чим вона завжди хотіла, але не могла знайти можливості. Можливо, ви подаруєте не просто квиток або купон, а нове улюблене хобі!

Складіть список всього, чим людина цікавиться 

А також не забудьте про речі, які відрізняють її від інших, і подумайте про те, що їй зараз потрібно. Нехай це буде максимально довгий список. Тепер подумайте, що можна подарувати по кожному пункту зі списку. Вам не потрібно буде купувати це, що ви внесете в свій список, але таким чином ви можете випадково придумати дійсно цікаві ідеї для подарунка. Потім просто виберіть те, що відповідає вашим бажанням і можливостям – можливо навіть, не один великий, а декілька маленьких подаруночків. Повірте, такий підхід допоможе дійсно вгадати з подарунком!

Запитайте про wish-list (коли зовсім вже нічого не лізе в голову)

У наш час у багатьох людей є свої списки бажаних подарунків. Поцікавтеся, чи є такий wish-list у вашого одержувача. В цьому випадку вам лише потрібно буде вибрати один з подарунків зі списку, і ви точно не прогадаєте! Тільки уточніть наміри друзів і родичів, щоб не подарувати однакові подарунки.

Зробіть подарунок персоналізованим 

Ви можете зробити так, щоб ваш подарунок був особливим і нагадував про вас. Це може бути будь-який подарунок, зроблений своїми руками, предмет вашої власної творчості і т.д. Намальована картина, написана пісня, зв'язаний шарфик – підійде все, що ви вмієте робити, і що подобається вашому одержувачу.

Також відмінною ідеєю персоналізованого і унікального подарунка стане фотокнига. На сайті Premiumbook ви зможете замовити стильну фотокнигу для дорогої вам людини або для цілої родини! Тут вас неодмінно порадують стильні дизайни, а також знижка в 500 гривень, яка зараз діє на колекцію "Белладжио".

Веселих свят!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас