Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вагітність взимку: що варто і не варто робити майбутній мамі (частина 1)

Вагітність взимку: що варто і не варто робити майбутній мамі (частина 1)
 

Бути вагітною – це чудово в будь-яку пору року! Але взимку через холодну погоду це трохи складніше. Про те, як відчувати себе комфортно і не переживати про свою безпеку майбутній мамі в зимовий період – далі в нашій статті.

Вагітність взимку: одяг і взуття

Виберіть правильне взуття

Ми боїмося посковзнутися взимку і без вагітності, але в такому положенні це набагато небезпечніше. Тому вам так важливо купити хороше стійке взуття з резиновою підошвою з протектором. Протягом вагітності ваш центр ваги змінюється, тому в цей період в будь-якому випадку важливо носити стійке взуття, а взимку – тим більше. Але навіть якщо ви посковзнетеся і впадете, не нервуйте сильно, ваш майбутній малюк добре захищений, а завдяки материнському інстинкту ви інтуїтивно будете падати так, щоб захистити дитину.

Купіть зимове пальто для вагітних

Якщо взимку ви будете на другому або третьому триместрі, не намагайтеся втиснутися в своє звичайне пальто. Вам буде набагато комфортніше і тепліше в куртці або пальто для вагітних. Якщо ж подібні моделі вам не подобаються, просто підберіть пальто-трапецію, яке ви зможете носити і після вагітності.

Створіть хороший базовий зимовий гардероб

Купіть ці три речі, і у вас завжди буде, що одягти: чорні штани або легінси для вагітних, чорний піджак, хороші джинси для вагітних (особливо, якщо в джинсах ви можете ходити і на роботу). Джинси і штани (або легінси) ви зможете доповнювати різними топами і светрами, кожен раз створюючи на їх основі нові образи. А чорний піджак завжди зробить ваш образ більш стильним і елегантним. Одягайте його поверх чого завгодно і не застібайте. Плюс, він завжди прикриє топи, що неідеально сидять на вашій новій фігурі.

Купіть подовжені майки та футболки

Щоб менше витрачатися на одяг для вагітних, поповніть гардероб недорогими подовженими майками та футболками в базовій кольоровій гамі. Їх ви зможете одягати під улюблені светри і топи, які стають короткуватими і не до кінця закривають животик. Крім того, носити їх ви зможете і після вагітності, так що з такою покупкою ви точно не прогадаєте!

В наступній частині статті читайте важливі поради майбутнім матусям щодо здоров'я та догляду за собою в зимовий період.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас