Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Все, що ви хотіли б знати про остеопатію

Все, що ви хотіли б знати про остеопатію
 

Остеопатія – це безмедакаментозна, неінвазивна мануальна терапія, спрямована на поліпшення здоров'я всіх систем організму шляхом зміцнення кістково-м'язового апарату. Лікар-остеопат фокусується на суглобах, м'язах і хребті, в результаті чого також спричиняється позитивний вплив на нервову систему, циркуляцію крові та лімфи.

Мануальна терапія передбачає постановку діагнозу і лікування суто руками професіонала. Остеопатія є доповнюючою терапією і застосовується поряд з традиційною медициною, щоб прискорити процес одужання. Проте, лікарі-остеопати так само кваліфіковані, як і звичайні лікарі.

Кілька швидких фактів про остеопатію

Остеопатія – безмедекаментозна і неінвазивна форма мануальної медицини, яка фокусується на здоров'ї всього організму, а не тільки уражених або травмованих ділянках тіла.

Лікар-остеопат працює з суглобами, м'язами і хребтом.

Остеопатія допомагає вилікувати артрит, болі в спині, головні болі, проблеми з травленням, болі в м'язах і суглобах і проблеми з поставою.

Таке лікування також допоможе налагодити цикл сну, а також впоратися з проблемами з нервовою системою, лімфо- і кровотоком.

Що таке остеопатія?

Остеопатія використовує цілісний підхід до здоров'я всього організму. Вона не концентрується на одному місці, але допомагає збалансувати всі системи організму і сприяє загальному оздоровленню. Завдяки використовуваним мануальним технікам поліпшується циркуляція крові і лімфи і налагоджується біомеханіка без використання медикаментів.

Терапія проводиться за допомогою спеціальних технік розтяжки, легкого тиску і опору. Але лікар-остеопат також може прописувати медикаменти і навіть операції, щоб домогтися повного одужання.

В яких випадках використовується остеопатія?

Остеопатія може застосовуватися для лікування найрізноманітніших проблем зі здоров'ям, серед яких:

- артрит;

- болі в стопах, щиколотках, стегнах і колінах;

- болі в спині, шиї і ішіас;

- болі в руках, ліктях, плечах;

- головні болі;

- проблеми з поставою через вагітність, спортивні травми, роботу;

- проблеми з травленням;

- невралгія.

Також лікар-остеопат може визначити, що за допомогою мануальної терапії захворювання не лікується і направити до потрібного фахівця.

Чого очікувати?

Звичайно ж, звертатися можна тільки до акредитованого фахівця, тому спочатку перевірте наявність відповідних сертифікатів. Також врахуйте, що якщо ви лікуєтеся у звичайних лікарів, їх варто попередити про те, що ви вирішили звернутися за додатковою допомогою і до остеопата.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас