Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

5 ідей на День Валентина для батьків

5 ідей на День Валентина для батьків
 

Бути батьками маленької дитини – це постійна нестача часу на двох. Але не дайте цьому Дню Святого Валентина пройти повз вас, навіть якщо ви з головою занурені в турботу про малюка. Вимкніть «режим батьків» хоча б на якийсь час і відсвяткуйте, адже наявність маленьких дітей не має виключати романтику з вашого життя!

Романтичні поради для тих, хто відзначає День Закоханих втрьох

Порада 1: Не сприймайте це свято як «все або нічого»

Як часто ми не робимо нічого, тому що у нас немає часу або можливості зробити все, чого б хотілося. Не відмовляйтеся від свята закоханих тільки тому, що у вас немає можливості, як раніше, відзначити його тільки вдвох в улюбленому закладі. Як мінімум, ви можете порадувати чоловіка приємними дрібницями – такими, які в ваших силах і можливостях. І якраз зараз вони не будуть сприйматися, як дрібниці, а означатимуть більше за навіть найдорожчі подарунки.

Порада 2: Виділіть на святкування годинку-другу після того, як вкладете малюка

Виділіть цей час, в який ви будете надані тільки один одному. І не потрібно нічого вигадувати і виготовлювати. Купіть пляшку вина або шампанського і прості, але смачні закуски або замовте улюблені страви з ресторану з доставкою. Сядьте удвох, вимкніть світло, поїжте, поспілкуйтеся – ведіть себе так, ніби ви на побаченні. Якраз такої романтики вам напевно зараз і не вистачає.

Порада 3: Надішліть своїй другій половинці романтичного листа або відео-повідомлення

Це можна зробити замість або на додаток до звичайної валентинки і подарунку (якщо ви його готуєте). Але саме такий жест буде несподіваним. Зізнайтеся в любові – ви пам'ятаєте, коли робили це востаннє? Такий зворушливий подарунок точно налаштує вашого чоловіка на романтичний лад і пожвавить відносини.

Порада 4: Зробіть один одному масаж

А чи знали ви, що під час масажу від коханої людини виробляється гормон окситоцин. Це так званий гормон любові і щастя. Тому обов'язково в цей день порадуйте один одного приємним розслаблюючим масажем.

Порада 5: Приведіть себе в порядок і нарядіься

Зробіть зачіску, сходіть на манікюр-педикюр, одягніть щось нарядне. Так ви зробите приємно і собі, виділивши на себе час, і чоловікові, і пожвавите романтику у ваших стосунках.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас