Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

11 повсякденних правил від успішних жінок

11 повсякденних правил від успішних жінок
 

Робота, життя, любов, друзі, родина і завоювання світу – такими грандіозними планами живе практично кожна сучасна жінка. Але деяким з нас дійсно вдається цього досягти. Такі успішні жінки здаються супергероями, хоч у них насправді і немає суперздібностей. Як же тоді вони всього цього домагаються?

На сайті ican.org.ua ви зможете почитати історії успішних жінок України, і можливо, одна жінка що змінила своє життя, надихне і вас. А ми розповімо про те, що кожен день роблять і радять робити іншим панянки, які вже досягли чималого успіху.

Щоденні правила від успішних жінок

1. Вони починають день з правильним настроєм.

Дійсно сильні і успішні жінки насамперед вранці приділяють увагу собі і побудові планів. Поки ви в душі чи п'єте каву, проведіть час з собою наодинці і продумайте прийдешній день. Або ж це може бути медитація – це також дуже корисно. Головне – виділити на себе вранці хоча б 5 хвилин часу. Так, його непросто знайти, але саме так успішні жінки готуються до прийдешнього дня.

2. Вони спілкуються зі співробітниками.

Життєво важливе значення має довіра – ваша до людей, які можуть зіграти роль у вашому (в тому числі і професійному) житті, і навпаки. Тому довіряйте співробітникам і дайте їм можливість довіряти вам, спілкуйтеся не тільки на роботі, але і поза офісом. Намагайтеся знаходити час на спілкування зі співробітниками, навіть якщо це 5-хвилинка з кавою. Тим більше, що якщо ви будете знати цих людей, ви зможете знайти до них підхід і взаємодіяти з більшою користю.

3. Вони роблять перший крок.

Успішні жінки не чекають можливостей, а створюють їх. Не бійтеся робити перший крок і дивитися, що спрацює, а що ні. Коли ви наважитеся і отримаєте свій перший результат, ви просто не зможете зупинитися.

4. Вони складають списки всього запланованого.

Якщо всі ваші справи і цілі, до досягнення яких ви прагнете, завжди будуть записані, ви будете більш зібрані, сконцентровані на важливому, рішучі. Складіть план на місяць, потім розбийте його на тижні і дні. Все це запишіть і намагайтеся дотримуватися цього прописаного плану.

5. Вони завжди залишаються гнучкими (причому в прямому сенсі).

Всі ми знаємо, наскільки корисна фізична активність. Тому не дивно, що успішні жінки знаходять час і на улюблені тренування. Але ось що цікаво – так це те, що практично всі вони вибирають для себе йогу. Нею не тільки можна займатися в будь-який час в будь-якому місці, вона також заспокоює, допомагає зняти стрес, зосередитися і активізувати наші внутрішні ресурси.

6. Вони візуалізують успіх.

Успішні жінки кажуть, що візуалізація допомагає не згасати амбіціям. Причому роблять вони це в будь-яку хвилину, як тільки видається можливість. Представляючи, як ви досягаєте нових вершин і завойовуєте світ, ви зможете не тільки налаштуватися перед серйозною зустріччю або відповідальною справою, а й відпочити і заспокоїтися після важкого робочого дня.

7. Вони готуються до гіршого.

Так, позитивне мислення – це дуже добре, але підготовка допоможе згладити гострі кути на вашому шляху до успіху. Жінки, які досягли успіху, працюючи над своїми новими проектами, завжди готуються до найгіршого сценарію. Як тільки ви звикаєте до думки про такий розвиток подій, ви будете готові до будь-якого результату, і ніщо не застане вас зненацька і не змусить опустити руки.

8. Вони підтримують відносини з людьми.

У сучасному ритмі життя може бути досить складно підтримувати відносини з оточуючими людьми, коли ви будуєте свій шлях до успіху. Але знайомства і підтримка на шляху до успіху неймовірно важливі. Крім того, як кажуть: «Ви – сума п'яти найближчих вам людей». І пам'ятайте, що ви ніколи не знаєте, чия допомога вам може знадобитися. Навіть якщо у вас часто не вистачає часу на те, щоб побачитися з друзями, робіть маленькі жести, які займають всього пару секунд – ставте їм лайки в соцмережах і коментуйте їх публікації.

9. Вони виходять за межі зони комфорту.

Готовність йти на ризик – одна з найважливіших якостей успішних людей. Ви повинні завжди продовжувати прагнути до чогось більшого. Навіть якщо ви ще не знаєте, в якому напрямку рухатися, беріться за все і пробуйте, і ваш шлях визначиться сам по собі. А потім продовжуйте рухатися цим шляхом, постійно виштовхуючи себе за межі зони комфорту.

10. Вони не намагаються все збалансувати.

Секрет того, щоб впоратися з усім відразу – це викинути з голови звичну нам ідею балансу. Замість того, щоб розділити порівну час і зусилля на всі сфери свого життя, успішні жінки просто намагаються виділяти на все це час після роботи, навіть якщо його зовсім мало. Наприклад, замість того щоб вечеряти з чоловіком щовечора в один час, можна раз на тиждень вийти на побачення і провести час дійсно якісно і в задоволення.

11. Вони не порівнюють себе з іншими.

Немає більш простого способу підірвати свою впевненість у собі і успішність, чим порівнювати себе з іншими. Ви не можете бути найкращою у всьому, а значить, зі своїми слабкими сторонами вам потрібно змиритися. Крім того, навіть в тій сфері, в якій ви прагнете досягти успіху, завжди знайдеться хтось кращий за вас. Тому не порівнюйте, а продовжуйте рухатися!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас