Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Постіль малюка: вибираємо спальні приналежності для немовляти (частина 2)

Постіль малюка: вибираємо спальні приналежності для немовляти (частина 2)
 

Облаштовуємо спальне місце немовляти

Звичайно ж, перш за все дитячі постільні приналежності повинні ідеально підходити за розміром матраца і ліжечка. Далі також важливо правильно облаштувати спальне місце малюка, щоб воно було комфортним і безпечним. У цьому вам допоможуть наші поради...

- Помістіть дитячий матрацик в антиалергенний чохол (що чітко підходить за розміром).

- Накрийте матрацик водонепроникним наматрацником.

- Застеліть матрац простирадлом – воно повинно щільно лежати, бути натягнутим і ретельно заправленим під матрацик.

- Тепер ви можете покласти будь-які декоративні предмети в дитяче ліжечко. Але коли будете укладати дитину в ліжко, все це обов'язково потрібно прибрати.

Якою має бути постільна білизна малюка?

Підходящою для машинного прання

Життя молодих батьків буде набагато простішим, якщо всю дитячу постіль, включаючи і наматрацник, можна буде прати в машинці. Мокрі «аварії» будуть траплятися із завидною частотою, але ви зможете просто закинути все в машинку і вибрати потрібний режим.

Здоровою і натуральною

Багато молодих батьків віддають перевагу дитячим постільним комплектам з чистих натуральних матеріалів. Це і правильно, особливо якщо чутлива шкіра малюка схильна до подразнень. Крім того, яку б постіль для дитини ви не вибрали, періть її дитячими порошками без хімікатів.

Яку тканину вибрати?

Більшість дитячих постільних комплектів відшиваються з бавовни або суміші бавовни і поліестеру. Так, 100% бавовна залишається найкращою для немовлят. Постільна білизна з фланелі відмінно підійде для зимових діточок. А ось суміш бавовни та поліестеру стане хорошим вибором на літо, адже така постіль прекрасно дихає і охолоджує в спеку.

Готовий комплект чи окремі предмети постільної білизни?

Як правило, всі ми купуємо постільну білизну комплектами. Дитячі постільні комплекти включають все необхідне і роблять вигляд ліжечка завершеним. Однак і в покупці окремих постільних речей є свій плюс – ви можете купити більше простирадл (які міняти доводиться частіше) і менше всього іншого, не переплачуючи за те, що не є необхідним. Ми ж вважаємо, що оптимальним варіантом стане покупка пари-трійки комплектів і декількох додаткових простирадл.

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас