Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Купуємо меблі онлайн: вибираємо предмети меблів

Купуємо меблі онлайн: вибираємо предмети меблів
 

Вирішити, де купувати – це лише перший крок. Зайшовши в обраний інтернет-магазин меблів, починайте вибирати товари, які вам підійдуть. А щоб вам було простіше зробити свій ідеальний вибір онлайн (не мацаючи меблі, а лише розглядаючи картинки), скористайтеся нашими порадами.

Вибираємо меблі в інтернет-магазині

Гарненько роздивіться фотографії

Багато онлайн магазинів публікують по декілька фотографій до кожного товару, даючи покупцеві можливість гарненько його роздивитися. Так, якщо вам потрібна тумба під ТВ, на сторінці https://mebelsait.dp.ua/tumby-pod-tv ви знайдете не просто безліч вигідних пропозицій, а і детальну інформацію про кожен продукт з кількома фотографіями, в тому числі в інтер'єрі. Це - хороший приклад, проте не всі магазини так роблять. 

Якщо побаченого на сторінці товару вам недостатньо, ви можете пошукати інші його фото в Мережі. Перегляньте якомога більше фотографій з самих різних ракурсів, щоб мати чітке уявлення про те, як обраний предмет меблів виглядатиме у вашому будинку.

Прочитайте опис

Уважно вивчіть опис товару, щоб ви були впевнені в якості матеріалів і збірки меблів, які збираєтеся купувати. А також постарайтеся знайти в Мережі інформацію про те, як доглядати за меблями з цих самих матеріалів, щоб складний догляд за купленими меблями не став потім неприємною несподіванкою.

Особливу увагу приділіть розмірам меблів

Не намагайтеся зорієнтуватися по картинці, чи підійдуть вам меблі за розміром. Ретельно виміряйте вільний простір в кімнаті, а потім вибирайте меблі чітко за потрібними розмірами. При цьому не забудьте врахувати місце для відкривання/закривання дверей, розташування вікон, батарей, розеток і т.д., а також розмір дверних прорізів, щоб ви змогли занести обрані меблі в кімнату.

Почитайте відгуки

Багато інтернет-магазинів дозволяють покупцям постити коментарі та відгуки про куплений продукт. Почитайте ці відгуки, а також не полінуйтеся знайти в Мережі відгуки про обрані меблі на незалежних сайтах. Так, один поганий відгук не означає, що вам слід відмовитися від покупки, але декілька – це вже привід задуматися про вибір іншого продукту.

Не довіряйте кольорам на екрані

Незважаючи на те, що виробники і продавці меблів роблять все, щоб якомога точніше передати колір товарів, він все одно може злегка відрізнятися від реального. Як мінімум, у кожного екрану свої налаштування і можливості передачі кольору. Наприклад, темні кольори часто виглядають світлішими на цифрових екранах. Тому вам варто подивитися на обрані меблі на декількох різних комп'ютерах.

І, про всяк випадок, завжди уточнюйте можливість повернення або обміну меблів на випадок, якщо картинка все ж буде відрізнятися від оригіналу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас