Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як прикрасити кімнату підлітка: 5 порад на всі часи

Як прикрасити кімнату підлітка: 5 порад на всі часи

У підлітковому віці суттєво змінюється бачення світу – починають подобатися зовсім інші речі – схожі на дорослі. Тому важливо дитячу кімнату перетворити на більш відповідний варіант, який задовольнить побажання вже не малюка, а самостійного сина чи дочки.

Чи пора робити ремонт?

Щоб зрозуміти це, потрібно критично оглянути, як виглядає кімната. Якщо вона надто дитяча, то кардинальне оновлення просто необхідне. До речі, цікаві ідеї оформлення кімнати для майже «дорослих» дітей можна взяти на сайті Наталі Полякової https://polyakova.biz/ua/.

Якщо ж дитяча все-таки доволі класична, і сам підліток почувається в ній доволі комфортно, то можна обійтися лише легкою модернізацією. А як це правильно виконати, ми з радістю підкажемо, адже зібрали 5 найважливіших порад.

Порада перша – думка «власника» перш за все

Однозначно натхненником переоформлення кімнати обов’язково повинен бути сам її власник. Якщо дівчинці подобаються зелені відтінки інтер’єру, то не варто нав’язувати їй традиційно «дівчачий» рожевий чи червоний. Проте і на гнітючий чорний погоджуватися не варто, а краще знайти компроміс у його поєднанні з більш лагідними відтінками.

Порада друга – почніть з ліжка

Яким би красивим і зворушливим не було дитяче ліжко, для підлітка воно не практичне. Замінити такі м’які меблі варто зручним диваном з легким у користуванні механізмом трансформації. Диван не тільки прикрасить кімнату підлітка, але зробить її улюбленою, адже на ньому він зможе проводити час з друзями, уже не соромлячись дитячого інтер’єру.

Порада третя – гардини

Кардинально поміняють, а головне, прикрасять кімнату нові гардини. Практичним варіантом можуть стати ролетні жалюзі, які сьогодні випускаються не тільки в різному кольорі і з використанням цікавих фактур, а і мають цікаві ефекти:

- блек-аут створюють повне затемнення, тому навіть у найяскравіший день вдома можна зробити перегляд фільму, як у кінотеатрі. Підліткам таке точно сподобається;

- штори «день-ніч» - мають такі полоски, що при певному положенні або пропускають світло, або ні;

- римські жалюзі, які у піднятому вигляді формують дуже красиві складки.

Порада четверта – люстра

Люстра на стелі акцентує на собі увагу, робить кімнату більш цікавою. А вибирати її разом з сином чи дочкою – весело та цікаво. Окрім неї, можна ще додатково створити варіанти освітлення.

Порада п’ята – інтер`єрні дрібнички

Фото у рамках, портрети на стіні, статуетки та інші дрібнички роблять кімнату підлітка більш яскравою і одночасно затишною. Прикрасити кімнату з їх допомогою – нескладно і недорого.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас