Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Катання на велосипеді з дитиною в спеку: правила безпеки і комфорту

Катання на велосипеді з дитиною в спеку: правила безпеки і комфорту
 

Суха, тепла погода і довгий день роблять літній сезон ідеальним для катання на велосипеді з дитиною. Однак, як батьки, ви повинні завжди пам'ятати, що літня спека буває дуже підступною. І щоб вона не нашкодила чаду під час ваших велопрогулянок, скористайтеся нашими порадами.

Комфорт і безпека під час літніх велопрогулянок

Вода, вода, вода!

Ніколи не недооцінюйте значення води під час велопрогулянок в спекотний день. Катаючись в спеку, дитині напевно захочеться не тільки пити, але і вмитися або облитися водою. Тому візьміть з собою стільки води, скільки зможете.

Не напружуйтеся в спеку

Кататися в спеку складніше, ніж в прохолодну погоду, тому ретельно плануйте маршрут своєї велопрогулянки. Якщо ви вважаєте, що він може бути занадто складним або довгим для дитини, спростіть.

Ховайтеся від сонця в тіні

Роблячи перерви під час катання на велосипеді, зупиняйтеся в тіні, щоб охолонути. Також добре буде, якщо ви сплануєте маршрут велопрогулянки так, щоб сонячні його ділянки змінювалися тінистими.

Захист від сонця

Одягайте дитину для велопрогулянок в легкі натуральні тканини, а на всі неприкриті ділянки шкіри наносіть сонцезахисний крем. Головний убір варто також взяти з собою, щоб одягати його, коли знімається шолом. І не забувайте про сонцезахисні окуляри! Вони захистять дитячі оченята від шкідливого ультрафіолету і забезпечать захист від відблисків, зробивши водіння велосипеда максимально безпечним.

Зробіть зупинку, щоб поласувати морозивом

Щоб зробити велопрогулянки з дитиною незабутніми, особливо для самого малюка, заведіть обов'язкове правило – на половині шляху робити зупинку з морозивом. Воно буде дуже доречним в спекотний літній день!

Не катайтеся в найбільш спекотні години

Якщо є можливість, плануйте велопрогулянки на ранок або вечір, уникаючи пікової сонячної активності.

І ще раз вода!

Так, ми вже говорили про неї. Але ще раз повторимося. Збираючись на велопрогулянку в жаркий день, беріть стільки води, скільки зможете, і вже точно більше, ніж ви вважаєте за потрібне.

Катайтеся безпечно і з задоволенням!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас