Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати, яку іноземну мову вивчити?

Як вибрати, яку іноземну мову вивчити?
 

Ви напевно не пам'ятаєте, як вчили свою першу мову. Діти вчать свою рідну мову місяцями і роками, спілкуючись і практикуючись, методом проб і помилок. Зараз вам здається, що говорити рідною мовою – просто і елементарно, але колись і її слова для вас звучали, просто як набір звуків. Так, вчити іноземні мови складно, і якщо ви хоч раз вже пробували і не змогли, то можете думати, що це – просто не ваше. Але подумайте ще раз, адже вивчення ще однієї мови буде не просто корисним для розвитку, але і подарує вам нові можливості! А про те, як вибрати іноземну мову, яка принесе вам максимум користі, ми розповімо далі.

Як вибрати іноземну мову для вивчення

1. Якщо мова просто подобається – цього недостатньо

Багато людей роблять помилку, починаючи вивчати мову, тому що вона їм подобається (або культура, пов'язана з нею). Справа в тому, що звучить мова красиво, коли нею говорять носії, але вам до цього рівня доведеться йти не один рік. І почнеться все з азів, найпростіших вправ, на які вам важко буде знайти терпіння, адже ваша мова ще довго буде звучати далеко не так, як наприклад, у фільмі або пісні. Та й поки окремі вивчені слова почнуть перетворюватися на мову, пройде чимало часу.

2. Врахуйте вартість вивчення

В наш час є чимало найрізноманітніших мовних шкіл, які обіцяють легке і швидке вивчення мови. Починати краще якраз з чогось подібного, оскільки вивчення мови в групі обійдеться вам значно дешевше. Також ви заощадите, якщо виберете одну з поширених мов, як, знову ж таки, англійська або німецька, можливо, польська або французька. Такі курси коштують дешевше, тому що їх багато. Плюс, дійшовши до певного рівня, ви зможете доучуватися за допомогою безкоштовних додатків і навіть просто в подорожах!

3. Ознайомтеся з актуальними вакансіями

Багато студентів вирішують вчити другу мову, так як знання двох мов дасть змогу зробити їх більш привабливими для роботодавців. У цьому випадку вибирайте або широко поширену мову (як англійська, німецька, французька), або ту, в якій є найбільша потреба у вашій сфері. Або ж подивіться, фахівців зі знанням якої мови не вистачає в тій сфері, в якій ви хотіли б працювати, і вчіть її – це виділить вас з тисячі інших резюме.

4. Визначте свої цілі

Вони допоможуть вибрати правильну мову і будуть мотивувати вас. Якщо знання іноземної мови необхідне для роботи, ви з кожним днем на роботі будете бачити, як розвиваєтеся і вдосконалюєтеся. Якщо ви хочете подорожувати, вивчення мови для наступної поїздки дасть вам можливість краще спілкуватися з людьми, більше розуміти – це непередаваний досвід! Подумайте, для чого ви хочете вивчати іноземну мову, а потім обирайте курси і сміливо рухайтеся до своєї мети.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас