Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Купуємо одяг до школи: найважливіші поради батькам (частина 2)

Купуємо одяг до школи: найважливіші поради батькам (частина 2)
 

Суперечки на тему одягу

Десь між 7 і 9 рочків ваше чадо почне розуміти, що у нього є свої смаки і вподобання в одязі. І вони далеко не завжди будуть збігатися з вашими поглядами на моду, як і з виділеним на шопінг бюджетом. Ось декілька способів, які допоможуть вам знаходити компроміси зі школярем під час нескінченних суперечок на тему одягу.

Верх і низ – основа образу

Прийдіть до компромісу – погодьтеся купити школяреві декілька топів (сорочок, блуз, футболок, светрів), що підходять під шкільний дрес-код, але від хороших брендів. А ось низ можна купити простіший та бюджетніший. Так і юний модник (або модниця) почуватиметься стильним, і вам не доведеться воювати кожен день на тему того, що дитина на себе натягнула.

Дорогі речі та аксесуари

Звичайно ж, рано чи пізно чадо захоче щось із дорогого одягу чи аксесуарів. У школах є своя мода, і ваша дитина так само, як і інші діти, буде за нею тягнутися. Але ваше завдання, як батьків – не просто слідувати всім примхам і купувати дорогі обновки, щоб тільки дитина в школі «була на хвилі». Поясніть школяреві різницю між звичайним і дорогим, дизайнерським одягом, поговоріть про те, скільки це коштує, і як за річчю потрібно буде доглядати. А потім не просто дайте грошей на обновку, а допоможіть на неї накопичити – подарунками на день народження, зекономленими кишеньковими коштами і т.д.

Бюджет на передшкільний шопінг

Складіть список покупок і виділіть на шопінг адекватний бюджет. Потім дозвольте дитині самій вирішити, які речі вона хоче купити дорожче, а на яких можна заощадити. Головне завдання школяра – вписатися в бюджет. Це подарує йому відчуття більшої свободи і самостійності і навчить обдуманно поводитися з грошима і купленими речами.

Подарунки

Використовуйте день народження та інші свята, як можливість купити приємні і корисні обновки до школи. При цьому намагайтеся вибирати не просто те, що потрібно дитині, а те, що їй дійсно сподобається. Про те ж саме можна попросити і родичів і друзів, склавши разом зі школярем wish-list подарунків.

50/50

Привчайте чадо економити і заощаджувати гроші на власні дизайнерські речі і інші дорогі покупки. Таким чином, ви зможете витрачати на обновки школяра стільки, скільки і планували, а дитина зможе докласти своїх грошей і купити бажану дорогу річ. В цьому випадку всі залишаться у виграші!

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас