Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Міостимуляція для схуднення: струм проти жиру і в´ялості

Міостимуляція для схуднення: струм проти жиру і в´ялості
 

Ви напевно чули про таку процедуру, як міостимуляція, яка обіцяє допомогти схуднути без фізичних навантажень, за допомогою струму змушуючи працювати м'язи і спалюючи жирові відкладення. Це як гімнастика для ледачих – ви нічого не робите, а м'язи працюють і зайві сантиметри йдуть. Чи правда це все і чи дійсно варто витратитися на курс міостимуляції?

Міостимуляція – це косметична процедура, яка штучним чином (за допомогою струму) змушує м'язи працювати. Після курсу процедур м'язи тонізуються, спалюється целюліт, шкіра підтягується – міостимуляція ефективна не тільки для схуднення і додання силуету більш привабливих обрисів, але і для омолодження та боротьби з віковими змінами шкіри.

Міостимуляція обличчя і тіла в салоні

Максимального ефекту від міостимуляції можна домогтися за допомогою професійного обладнання високої потужності. Плюс, процедуру повинен проводити досвідчений косметолог, який знає, як працювати з цим обладнанням, яку програму підібрати в кожному конкретному випадку. Тому міостимуляцію краще все ж робити в салоні, а не вдома.

Кому варто і не варто робити міостимуляцію?

Ви помиляєтеся, якщо вважаєте, що міостимуляція – лише спосіб відкоригувати свій силует. Насправді, у процедури є безліч показань, та й протипоказання, звичайно, теж є. Так кому ж підійде міостимуляція?

Показання

Друге підборіддя і так звані «щоки бульдога» - прямі показання до міостимуляції обличчя. Дана процедура допоможе не тільки підтягти м'язи і прибрати зайвий підшкірний жир, але і тонізувати шкіру, повернути їй здоровий тон і природний рум'янець. Але це не єдиний випадок, коли рекомендується міостимуляція.

Захворювання хребта і суглобів. Імпульси струму допомагають боротися з такими захворюваннями, як остеохондроз і сколіоз. Міостимуляція полегшує болі і нормалізує кровопостачання до пошкоджених тканин.

Після пологів. Пройшовши курс процедур, ви зможете позбутися в'ялого животика після вагітності. Низ живота не підтягується фітнесом – ці м'язи можна зміцнити лише за допомогою активної респіраторної гімнастики або міостимуляції. Вона швидко тонізує тканини, які протягом дев'яти місяців тільки розтягувалися.

Захворювання травного тракту. Міостимуляцію часто прописують при гастроентерологічних захворюваннях, щоб поліпшити потік крові і лімфи в уражених областях.

Захворювання серцево-судинної системи. За допомогою імпульсів струму розосереджується кров і заліковуються судини. А для схуднення і омолодження міостимуляція почала використовуватися набагато пізніше.

Захворювання очей. Міостімуляція очей – терапевтична процедура, яка допомагає відновити тонус м'язів головного зорового органу і активізувати мікроциркуляцію в судинах очей.

Вальгусна плоскостопість. Запущені форми плоскостопості лікуються комплексно: за допомогою гімнастики, масажу, стимуляції змінним струмом і електрофорезу.

Протипоказання

Абсолютними протипоказаннями до міостимуляції є вагітність і міома матки, а також наявність імплантованого кардіостимулятора або серцевого клапана. Але цим список протипоказань не обмежується, від процедури варто також утриматися, якщо у вас:

- Епілепсія - це захворювання характеризується посиленою конвульсивною активністю м'язів, і епілептикам суворо заборонені будь-які маніпуляції, які спричиняють будь-який додатковий вплив на м'язову тканину.

- Омолодження золотими нитками. Один з найсучасніших і найбільш затребуваних методів омолодження обличчя несумісний з міостимуляцією.

- Варикозне розширення вен. Лікар може все ж дозволити процедуру, якщо в області, на яку ви збираєтеся впливати струмом, немає пошкоджених судин.

- Місячні. У ці дні, особливо на самому початку циклу, міостимулюючі процедури суворо заборонені, так як вони посилюють мікроцікруляцію крові. Це може привести до збільшення виділень і продовження місячних до півтора тижнів.

- Грижа і пухлини. А також будь-які болючі стани – у всіх цих випадках міостимуляція заборонена без попередньої консультації лікаря.

І пам'ятайте! Перед процедурою обов'язково потрібно зняти всі прикраси.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас