Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Правильний догляд за шкірою після літнього сонця

Правильний догляд за шкірою після літнього сонця
 

Що робить сонце з нашою шкірою?

Сезон літніх відпусток закінчився, і ви напевно відчуваєте, як відпочили, розвіялися і набралися сил для нових звершень. Та ось ваше дзеркало може показувати і зовсім інше. Перший загар вже зійшов, і після такої кількості сонця, морської води і вітру шкіра виглядає блідою і втомленою.

Через сонце наша шкіра стає грубішою, починає лущитися і потребує більш сильного зволоження. Більш того, через ультрафіолет накопичилися вільні радикали, а колагену, який підтримує шкіру обличчя в тонусі, стало менше. І це ще добре, якщо від яскравого літнього сонечка не проявилися пігментні плями.

Правильний догляд за шкірою після літа

Звичайно ж, ретельно доглядати за шкірою обличчя необхідно круглий рік. Проте, особливо важливо подарувати їй інтенсивний догляд після літнього пляжного відпочинку. Чудовою ідеєю зараз стануть відновлювальні косметологічні процедури.

Пілінг допоможе повернути сяйво шкірі

Насамперед, звичайно ж, варто очистити шкіру від відмерлих клітин. Тут підійдуть як хороші домашні пілінги, так і професійні косметологічні – трав'яні, кислотні і навіть дермабразія. Головне, щоб пілінг на цей раз був інтенсивним, щоб повернути шкірі свіжість і сяйво. Він буде стимулювати приплив крові і регенерацію шкіри, після чого шкіра стане дуже сприйнятливою до інгредієнтів живильної і доглядаючої косметики – її інгредієнти будуть проникати глибше і діяти ефективніше.

Зараз, після літа, дуже важливо забезпечити шкірі інтенсивне зволоження. Доглядаюча косметика зі зволожуючими компонентами, як гіалуронова кислота, алое вера, алантоїн, підійде для цього якнайкраще, як і продукти з альгінатами. Так звані інтенсивні зволожувачі допоможуть отримати швидкий ефект – це концентровані сироватки або ампули.

Правильне зволоження – не «чим більше, тим краще»

Навіть якщо ми відразу цього не відчуваємо, наша шкіра постійно втрачає вологу протягом теплих сонячних місяців. Тим не менш, не потрібно дотримуватися принципу «чим більше, тим краще», користуючись жирними кремами з дуже насиченою текстурою. Як правило, вони зволожують лише поверхово, не проникаючи вглиб шкіри. Так, спочатку ви відчуєте, ніби ваша шкіра зволожена, але потім все одно змиєте практично весь нанесений засіб, коли будете вмиватися, адже він толком не вбереться. Відповідним буде і ефект від нього.

Замість цього краще виберіть щось із продуктів, які насичують шкіру вологою і як би замикають її всередині. Але в перший час після літа крім щоденного догляду дуже важливі і відновлювальні процедури. Для швидкого відновлення шкіри після літньої відпустки користуйтеся інтенсивними зволожуючими масками раз в тиждень.

Боротьба з гіперпігментацією

Щоб впоратися з пігментними плямами, так званою гіперпігментацією шкіри, користуйтеся кремами з освітлюючими компонентами. Це можуть бути вітамін С, саліцилова кислота, арбутин і т.д., а також трав'яні комплекси з екстрактів оливкового листя, аскорбілглюкозиди і цинкова сіль пірролідон-карбонової кислоти.

Крім того, уникайте прямого сонячного світла і користуйтеся доглядаючою косметикою на щоденній основі. Тільки так ваша шкіра зможе повністю відновитися і позбутися зайвого меланіну, який і є причиною гіперпігментації.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас