Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитячі піньяти-привиди на Хеллоуїн своїми руками

Дитячі піньяти-привиди на Хеллоуїн своїми руками
 

Яка же дитина не зрадіє піньяті, наповненій солодощами та іншими маленькими скарбами? Тим більше що зовсім скоро у вас буде чудова нагода так порадувати малечу – Хеллоуїн! Чи влаштовуєте ви дитячу Halloween-вечірку, чи просто хочете порадувати своїх дітей-племінників-хрещеників, така піньята стане жахливо милим подарунком до Хеллоуїну.

Що знадобиться для виготовлення піньяти-привида?

- велика повітряна куля;

- стопка газет або тонкого паперу;

- велика банка клею ПВА;

- дріт;

- картон;

- креп папір (білий або чорний);

- двосторонній скотч;

- чорний або білий папір (відповідно) або картон;

- ножиці;

- цукерки і/або дрібні подаруночки.

Етап 1: Виготовляємо піньяту

як зробити піньяту
* Картинку взято з сайту banquettes.ru
Надуйте велику повітряну кулю, щільно зав'яжіть, щоб вона зберігала свій розмір якомога довше. Потім за принципом пап'є-маше обклейте її смужками газет. Ви можете нанести клей ПВА на поверхню кулі пензликом і наклеювати смужки внахлест, або ж, що набагато краще, налити клей в ємність і просочувати ним смужки паперу, а потім наклеювати їх на кулю. Не заклеюйте всю кулю повністю, залиште трохи порожнього місця навколо вузлика.

Після нанесення першого шару паперу у вас не повинно залишитися вільного простору і просвітів на кульці (крім як навколо вузлика). Ретельно висушіть перший шар (до повного висихання), перш ніж нанести другий. Усі наступні шари пап'є-маше накладаються аналогічно першому, але кожен з них потрібно повністю просушувати. Для легких цукерок і сувенірів вистачить 2-3 шарів, а для більш важких подарунків потрібно буде 3-4 шари. Враховуйте також, що чим більше шарів, тим важче буде розбити піньяту.

Тепер спорудіть з дроту маленьку подобу вішалки для одягу (за розміром вона має поміститися в кулю). «Плічка» вішалки накрийте картоном і закріпіть його кінцями дроту. Коли пап'є-маше на кульці повністю висохне, зріжте кулю біля вузла, щоб в піньяті з'явився отвір. Через нього наповніть піньяту солодощами і засуньте виготовлену вішалку так, щоб гачок стирчав назовні. Точно так само заклейте отвір смужками паперу і просушіть до кінця.

Або ж, замість всього цього можна купити паперовий ліхтарик, зібрати його за інструкціэю, наповнити цукерками і закрити отвір папером.

Етап 2: Прикрашаємо і наповнюємо піньяту!

піньята привид на Хеллоуїн
* Картинку взято з сайту makeandtell.com
З креп паперу виріжте «спідничку» для привида. По висоті вона має бути трохи меншою висоти самої піньяти, а по ширині – охоплювати її з невеликим нахлестом. Інший папір наріжте смужками, шириною близько 2,5 см. Кожна з цих смужок повинна бути досить довгою, щоб також повністю обхопити кулю.

Кожну смужку креп паперу понадрізайте так, щоб вийшла бахрома. Для цього на рівній відстані зробіть надрізи, не розрізаючи смужку повністю. Щоб прискорити процес, можна скласти 2-3 смужки і надрізати їх одночасно. Спідничку привида по низу також зробіть бахромою.

З тильного боку кожної смужки наклейте двосторонній скотч, і на нього починайте кріпити «бахрому» на спідницю, починаючи знизу і просуваючись вгору (поки вся спідниця не буде покрита бахромою). Злегка нашаровуйте смужки креп паперу, щоб привид вийшов пухнастим. Після цього самий низ спідниці обріжте хвилями.

Тепер наклейте спідничку на піньяту. Наклейте двосторонній скотч по периметру кулі і уздовж стику (в тому місці, де він буде). Потім на скотч посадіть спідницю – вона має сидіти приблизно посередині, в найширшому місці кулі. Далі, починаючи з того місця, де закінчується спідниця, продовжуйте наклеювати смужки бахроми з креп паперу, просуваючись вгору і нашаровуючи їх, як і раніше. Тепер вся піньята повністю повинна бути пухнастою.

З креп паперу протилежного кольору виріжте два овали і одну «квасолину» - це будуть очі і ротик привида. Приклейте їх на двосторонній скотч, і ваша святкова Halloween-піньята готова!
піньята привид на Хеллоуїн
* Картинку взято з сайту makeandtell.com

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас