Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Найпопулярніші питання про металопластикові вікна та відповіді на них

Найпопулярніші питання про металопластикові вікна та відповіді на них
 

Чи збираєтеся ви поставити вікна ПВХ, чи вже насолоджуєтеся усіма їх перевагами, у вас напевно є деякі питання. У даній статті ми постараємося відповісти на них, а також поділимося актуальною інформацією і корисними порадами на тему металопластикових вікон.

Чи безпечний ПВХ?

Численні дослідження довели, що ПВХ (полівінілхлорид) абсолютно безпечний для здоров'я. Саме тому даний матеріал використовується не тільки для виготовлення віконних і дверних профілів, але і в багатьох інших галузях, включаючи навіть медицину і упаковку харчових продуктів.

Чи правда, що вікна ПВХ в кінці кінців жовтіють?

І так і ні. ПВХ – це суміш певних інгредієнтів, серед яких є і титан. Виробники дешевих профілів намагаються на всьому зекономити і додають менше титану до сплаву, що і призводить до швидшого пожовтіння профілю. Якісні вікна не будуть жовтіти від дощу чи сонця. Однак на вигляд відрізнити якісний профіль від неякісного ви не зможете, тому замовляйте вікна в місці з хорошою репутацією і від бренду, що зарекомендував себе.

Який термін придатності металопластикових вікон?

Залежно від якості металопластикові вікна можуть служити по-різному. Так, дешеві вікна вам, швидше за все, доведеться замінити через 10-15 років, в той час як термін придатності якісних виробів з ПВХ може досягати і 20 років. Але це не означає, що вам доведеться міняти їх через цей час, прослужити при належному догляді вони можуть і 40, і навіть 50 років.

Чому на металопластикових вікнах збирається більше конденсату?

Тому що вони набагато герметичніші за ваші старі вікна. Водяна пара присутня в кожному будинку, і від різниці температур всередині і зовні вона конденсується на найхолоднішій поверхні – стеклах. Щоб позбутися конденсату, просто частіше провітрюйте приміщення.

Як правильно мити вікна і двері ПВХ?

Тут немає нічого складного. Просто протирайте профіль зсередини і зовні мильною водою, а скло мийте безаміачними засобами для миття вікон.

Яким чином металопластикові вікна підвищують якість повітря в будинку?

Завдяки профілю з ПВХ на них не затримується пил та інші алергени (як, наприклад, лупа домашніх тварин). Крім того, їх дуже легко мити. А ще, завдяки герметичності, в ваш будинок буде потрапляти менше частинок, що забруднюють повітря, з вулиці, що також зробить домашній клімат більш сприятливим для астматиків та алергіків.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас