Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

У квест-кімнату всією родиною – корисні поради

У квест-кімнату всією родиною – корисні поради
 

Квест-кімнати – це захоплююча розвага. Ви повинні вирішити безліч головоломок, щоб відкрити двері і вийти з кімнати. При цьому кожна з них має свою тематику та історію. Таке дозвілля робить вашу команду ще більш згуртованою і дає можливість пізнати близьких вам людей з іншого боку. А чому б не спробувати пройти квест не тільки в компанії друзів, але і сім'єю з дітлахами?

Чи підходять квест-кімнати для сімейного дозвілля?

Багато квест-кімнат підходять для всієї родини, включаючи дітей. А є й такі, які створені спеціально для малечі. У будь-якому випадку, практично в будь-яку квест-кімнату допускаються команди з дітьми. Винятком є лише ті, які мають вікові обмеження (наприклад, якщо кімната створена за мотивами фільму жахів).

Які навички розвивають квест-кімнати?

Проходження квест-кімнати – відмінне тренування на розвиток логічного мислення та вміння працювати в команді. Крім того, обмежений час стимулює до прийняття швидких рішень під тиском. Ці навички будуть корисні дитині протягом всього її життя. Головне – виберіть кімнату, яка буде подобатися за тематикою і вам, і вашим дітлахам.

Чи варті квест-кімнати витрачених грошей?

Квест-кімнати – не найдешевше задоволення, але і не найдорожче. В середньому відвідування однієї кімнати коштує стільки ж, скільки сімейна вечеря в кафе або похід в кіно з поп-корном і іншими радощами. Але досвід і емоції, які ви переживете за цей час, навряд чи можна порівняти з традиційним дозвіллям. Ми впевнені в тому, що ви не пошкодуєте, вирішивши відвідати квест-кімнату всією сім'єю, і переконаєтеся, що такий відпочинок коштує кожної витраченої на нього копійки.

Поради для тих, хто йде в квест-кімнату з дітьми

• Насамперед завжди перевіряйте обмеження за віком – чи підходить кімната для ваших дітей? Якщо ви не знайшли цієї інформації або не впевнені, зв'яжіться з організаторами квест-кімнати і уточніть.

• Уточніть на рахунок часу прибуття. Іноді це час, на який вам потрібно приїхати, а іноді – час входу в кімнату, а значить, приїхати потрібно хвилин на 10-15 раніше, щоб прослухати інструктаж.

• Переконайтеся, що ніхто не зголодніє і не захоче в туалет під час відвідування квест-кімнати. Щоб ваш досвід від квесту був повноцінним, на такі речі не потрібно відволікатися.

• Якщо ви вирішили (або здогадалися, як вирішити) головоломку, яку може вирішити дитина, віддайте це завдання їй, а самі перейдіть до наступного. Таким чином, всі будуть зайняті, і всім буде цікаво.

• Скажіть дітям, що вони відповідають за всі підказки, які розташовані низько. Це допоможе їм сфокусуватися, не відчувати себе не при справі і не шукати підказок, розташованих високо, які вони все одно навряд чи побачать.

• Попросіть дітей перевіряти за вами і шукати те, що ви могли пропустити.

• Залучайте увагу дітвори перед тим, як збираєтеся зробити щось важливе – відкрити замок, вирішити головоломку, пройти чергове міні-випробування. Так малюкам буде набагато цікавіше, і вони зможуть брати участь в процесі, не упускаючи жодної деталі.

• Не беріть з собою дітей, яким може бути нудно в квест-кімнаті або які не завжди здатні вести себе слухняно. У таких кімнатах буває реквізит, який легко зламати. Крім того, якщо дитині не цікаво вирішувати головоломки, від квесту не отримаєте задоволення ані ви, ані вона.

• Для початку виберіть просту кімнату, щоб всім було простіше розібратися, як працюють такі квести. Тим більше що після складних квест-кімнат проходити прості не дуже цікаво.

Після квест-кімнати обов'язково підіть на прогулянку або поїсти, щоб обговорити пережитий досвід і поділитися враженнями. Поговоріть про всі головоломки, щоб і діти зрозуміли, де і як що працювало.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас