Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як стерилізувати дитячі іграшки в домашніх умовах?

Як стерилізувати дитячі іграшки в домашніх умовах?
 

Всі ми знаємо, як діти люблять буквально все «пробувати на зуб». І іграшки малюка не стануть винятком! Саме тому їх потрібно завжди тримати в чистоті. Як же не просто помити, а й продезінфікувати іграшки дитини в домашніх умовах?

Дезінфікуємо іграшки в домашніх умовах

Відбілювач

Більшість виробників іграшок рекомендують наступне:

«Недорогий, ефективний і безпечний засіб для дезінфекції іграшок можна приготувати з домашнього хлоровмісного відбілювача, розбавивши 1 столову ложку засобу в літрі води. Ретельно розмішаний відбілювач ек буде токсичним – він ефективно очистить і продезинфікує іграшки і випарується всього за кілька хвилин».

Оцет

Більш екологічний засіб для стерилізації дитячих іграшок, ніж відбілювач. Змішайте оцет з водою в пропорції 1:1 і налийте в пульверизатор. Розбризкайте суміш на брудні іграшки і потримайте 15 хвилин, потім протріть. У цьому ж розчині можна і замочувати іграшки.

Кип'ятіння

Цей спосіб найкраще підходить для прорізувачів зубів і пустушок. Закип'ятіть воду в каструлі і опустіть в неї іграшки на 10 хвилин. Потім дістаньте і остудіть їх, а перед використанням переконайтеся, що вони не пошкодилися від окропу.

Посудомийна машина

Ви можете повністю позбавити себе від турбот, вимивши пластикові іграшки без батарейок і електроніки в посудомийній машині, розмістивши їх на верхній полиці.

Пральна машина

М'які іграшки можна випрати в пральній машині на високій температурі. Адже кому потрібні іграшки, які не можна випрати? Якщо ж у вас така делікатна іграшка, яку в машинку ніяк не покласти, вимийте її зовні розчином з води і миючого засобу. Просушіть іграшку при кімнатній температурі, а потім загорніть в поліетиленовий пакет і покладіть на ніч в морозилку, щоб убити всіх пилових кліщів.

Важлива порада: Переконайтеся, що ви випускаєте всю воду з іграшок для ванної після купання, так як застояна в них вода – відмінний ґрунт для розвитку грибків і бактерій. Чистити іграшки для купання можна також за допомогою відбілювача або оцту (як це описано вище).

Занадто чисті іграшки?

Звичайно ж, всі батьки переживають за здоров'я своєї малечі, але перебільшувати з цим не варто. Багато досліджень вже довели, що малюкам потрібно взаємодіяти з мікробами, щоб організм міг краще захищати себе від різних хвороб, включаючи і астму, і алергії.

«Гігієнічна гіпотеза» передбачає: як молодому мозку потрібна стимуляція, щоб розвиватися, так само вона потрібна і імунітету. Щоденний контакт з мікробами допоможе імунітету дитини зміцнитися, адаптуватися і саморегулюватися.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас