Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Лазерні процедури, які допоможуть підготуватися до літа

Лазерні процедури, які допоможуть підготуватися до літа
 

Якщо ви хочете якісно освіжити і омолодити свою зовнішність до літа, складно знайти більш ефективний спосіб зробити це, ніж за допомогою лазерних процедур. Ніякого болю, мінімальний період відновлення та, що найважливіше, мінімум витраченого часу на косметичні сеанси, які зроблять вашу шкіру бездоганною – ви неодмінно оціните всі ці переваги лазерної косметології, якщо звернетеся до грамотних фахівців.

За допомогою лазера сучасні косметологи здатні творити чудеса, а різноманітність послуг, спрямованих на оздоровлення, омолодження шкіри і позбавлення небажаного волосся, просто вражає уяву. Погляньте тільки на спектр послуг на сайті https://janvi.com.ua/, пропонований косметичним центром «Жанві». Так на чому ж зупинитися? Які лазерні процедури вибрати, щоб виглядати влітку на всі 100%.

Можливості лазера для вашої краси та молодості

Короткі інтенсивні спалахи світла здатні впливати на кров'яні клітини та пігменти в шкірі. Таким чином, лазер здатний ефективно боротися з різними недосконалостями дерми. Сеанси, як правило, тривають лише кілька хвилин, а після них відразу ж можна повертатися до роботи або своїх повсякденних справ. Результат від процедур буде видно вже через тиждень-два – як раз до літнього сезону. Ось лише список основних проблем, з якими допоможе впоратися лазер: - небажане волосся;
- зморшки;
- веснянки, пігментація;
- розацеа;
- родимі плями, родимки, папіломи, бородавки;
- судинні зірочки;
- акне;
- розтяжки, рубці.

Лазерні процедури для підготовки до літа

Лазерна шліфовка

Верхні шари нашої шкіри акумулюють величезну кількість пошкоджених клітин з кожним роком. За допомогою лазерної шліфовки ніжно видаляються старі клітини, за рахунок чого відкриваються нові – шкіра стає більш свіжою та пружною, вирівнюється її рельєф, розгладжуються зморшки, видаляється зайва пігментація.

Лазерне лікування судин і рубців

Недоліки шкіри, пов'язані з судинами, можуть не залежати від віку, але псувати зовнішність неабияк. Лазер здатний впливати на судини, не шкодячи шкірі, і значно поліпшити її зовнішній вигляд. Серед завдань, з якими впорається лазер: судинні зірочки, пошкоджені судини, шрами, розтяжки.

Лазерна епіляція

В теплий сезон так хочеться забути про небажані волоски! Лазерна епіляція здатна позбавити їх практично перманентно, причому всього за кілька сеансів. Сучасні косметологи працюють з «небажаною рослинністю» не тільки в області бікіні, ніг, пахв – також за допомогою лазера можна видалити волоски на обличчі, руках, спині, грудях і навіть вухах.

Лазерну епіляцію можна робити влітку?

Ви напевно не раз чули про те, що лазерну епіляцію краще робити в сезон холодів, коли активність сонця мінімальна, а в літні місяці від неї навідріз варто відмовитися. Так, будь-який сезон підійде для цих процедур краще, ніж літо, але якщо ви зважилися на видалення волосся саме зараз, то також можете собі це дозволити. Правда, з деякими припущеннями.

В період активного сонця краще робити лазерну епіляцію в тих місцях, які максимально приховані від сонячних променів: епіляція в зоні пахв або бікіні цілком безпечна навіть у розпал літа. Коли ж ви переживаєте про засмагу (що через неї лазер нашкодить шкірі), то знайте, що сучасні лазери набагато «розумніші», ніж раніше. Але це допустимо, тільки коли у вас легкий загар (який в будь-якому випадку з'являється протягом сонячних місяців) і тільки якщо в вашому салоні – один з лазерів останнього покоління.

Що ж стосується утримання від сонця, це правда. Ви в будь-якому випадку повинні захищати свою шкіру від сонця, але за 72 години до відвідування салону ви маєте повністю відмовитися від перебування на сонці. В іншому випадку жоден адекватний майстер не робитиме вам епіляцію. Уникати сонця пару тижнів після процедури – в ваших інтересах, щоб не спалити шкіру на оброблених лазером ділянках.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас