Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як дати раду іграшкам дитини: корисні поради, щоб ваш будинок не виглядав так, ніби в ньому вибухнув магазин іграшок

Як дати раду іграшкам дитини: корисні поради, щоб ваш будинок не виглядав так, ніби в ньому вибухнув магазин іграшок
 

З появою малюка, у вас вдома напевно не буває такого порядку, як раніше. Адже ці іграшки розкидані буквально скрізь! Безумовно, це природно для кожної молодої родини. Тільки ось такий постійний хаос може дратувати, не даючи розслабитися і відпочити вдома. В цьому випадку вам потрібно знайти здоровий баланс між дорослими і дитячими речами в житловому просторі і якось упоратися з цим нескінченним потоком іграшок.

Як привести в порядок дитячі іграшки?

1. Вибирайте іграшки, на які приємно дивитися

Найпростіший спосіб зробити так, щоб ваш будинок не виглядав захаращеним дитячими іграшками – вибирати іграшки, на які приємно дивитися. Ви ретельно вибираєте меблі та декор для інтер'єру, так чому б не приділити таку ж увагу дизайну іграшок для малюка? Вибираючи іграшки, які вписуються в інтер'єр, ви позбудетеся відчуття постійного хаосу в будинку.

2. Акуратно додавайте іграшки до інтер'єру житлового простору

Тримати іграшки захованими в ящики в дитячій кімнаті – звучить ідеально, та це нереально. Але ви можете купити кілька стильних кошиків, і в них скласти дитячі «скарби». Таким чином, інтер'єр буде виглядати впорядкованим, а у дитини завжди буде доступ до її іграшок.

3. В цьому випадку менше – дійсно краще

Робіть упор на якість, а не кількість іграшок. Купуйте прості іграшки, якими можна грати різними способами – таким чином вони будуть розвивати фантазію і уяву дитини, і не втратять своєї актуальності через пару тижнів або місяць. Це можуть бути ляльки, конструктори, м'які іграшки, ігрові набори, які можна поповнювати новими предметами.

4. Ротуйте іграшки

Якщо у вас є закрите місце, де зберігати іграшки (наприклад, комора або верхня полиця шафи), ховайте частину з них, а потім міняйте. Так ви зможете підтримувати будинок в порядку, а малюкові завжди буде цікаво грати новими іграшками, про які він уже забув. Коли йому набридне все, чим він грає, вам не потрібно буде купувати нічого нового – просто дістаньте заховані іграшки, а ці приберіть.

5. Виділіть дитині власний простір для ігор

Експерти говорять про те, що у дитини має бути свій особистий простір в будинку для ігор, читання, творчості та просто відпочинку. Він має включати столик і стільчик, невеликий килимок, ящик для дитячих іграшок і полички для книг і творчого приладдя.

6. Знайдіть місце для всього

Якщо у кожної іграшки буде своє місце, дитині буде набагато простіше підтримувати в них порядок. Введіть нову філософію: в кінці дня всі іграшки повинні бути по місцях. А якщо іграшка не на місці, значить, не так вже вона й потрібна. Навчайте дитину шанобливо і дбайливо ставитися до своїх речей, в тому числі іграшок.

7. Змиріться з тим, що ви не зможете заховати все

Дітлахи є частиною вашої родини, і їхнім речам також має бути місце у вашому домі. І якщо після їхніх ігор і занять залишається легкий безлад, це лише відображає характер вашого будинку, який є безпечним, затишним і комфортним місцем для малечі і всієї родини.

І пам'ятайте: те, що працює для одного, не підходить для іншого. Тому вам не обов'язково користуватися всіма цими порадами – візьміть на озброєння лише те, що вважаєте підходящим для вашої родини і вашого будинку.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас