Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як відсвяткувати День Святого Валентина, якщо немає на кого лишити дитину?

Як відсвяткувати День Святого Валентина, якщо немає на кого лишити дитину?
 

Відмічання Дня Святого Валентина вже міцно ввійшло в українську культурну традицію. Це свято двох закоханих сердець, та нерідко постає питання, як відсвяткувати День Закоханих, якщо немає на кого залишити свою дитину. Ця обставина ні в якому разі не має стати на заваді святкуванню, яке черговий раз дасть вам змогу продемонструвати одне одному свої почуття.

Навпаки, наявність під час святкування дитини – це чудовий привід показати їй, навчити, як можна та потрібно проявляти любовні почуття одне до одного. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам гарно відсвяткувати День Закоханих, якщо ви проводите його разом із дитиною.

Як відсвяткувати День Закоханих з дитиною?

• Якщо ви вирішили святкувати вдома, створіть у себе святкову атмосферу. Можна запалити свічки, поставити на стіл букет квітів і цукерки в коробці в формі серця. Якщо ви маєте час і бажання, не зайвим стане приготування разом із дитиною печива чи торта до святкового столу. Одягніть нарядний одяг, зробіть зачіску, макіяж, ввімкніть романтичну музику.

• За святковим столом приділіть центральну увагу тостам, у яких ви можете виразити своє кохання одне до одного. Якщо ви являєтеся прихильниками безалкогольного виховання дітей, можна говорити тости, розпиваючи замість спиртних напоїв, наприклад, сік.

• У якості розваги в День Святого Валентина доречним стане перегляд весільних фото чи відео. Оскільки в святкуванні прийматиме участь і дитина, можна розповісти їй історію про те, як ви познайомилися, коли зародилося ваше кохання, результатом якого вона і являється. Залежно від віку, дитина також зможе поділитися із вами своїми почуттями до когось. Сумісне святкування зробить ближчими та міцнішими стосунки не лише пари, але й родини в цілому.

• Також запропонуйте дитині допомогти мамі й татові обрати, а ще краще створити власноруч, валентинки одне для одного. Так само можна зробити і з подарунками. В якості вдячності за допомогу ви можете зробити подаруночок і своїй дитині.

• Можна заздалегідь продумати конкурси, щоб зробити святкування жвавішим. І танці також у цей день ніхто не відміняв.

• Якщо ви вирішили провести святкування поза межами дому, та немає з ким залишити дитину, ви можете взяти її з собою. У цей день усією родиною можна відвідати кафе, в якому провести святкування так само, як і вдома. Більшість розважальних закладів у святкові дні вносять у інтер’єр відповідну святкову атрибутику. Тож романтична атмосфера може бути створена й за межами дому.

• Окрім кафе можна здійснити культурний похід на концерт до Дня Закоханих або в кіно на романтичний фільм. Усе залежить від можливостей місцевості, в якій ви мешкаєте, та від вашого бажання.

Щасливого Дня Валентина вам і вашій малечі!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас