Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як оригінально відсвяткувати 8 Березня

Як оригінально відсвяткувати 8 Березня
 

8 Березня – це свято, коли хочеться не лише піднести своїй прекрасній половинці хороший подарунок, але й зробити його таким, щоб запам’ятався їй на все життя. Для цього існує три варіанта святкування…

Святкування 8 Березня: 3 оригінальні ідеї

Перший варіант: святкування у звичному місці, але незвичним способом.

Звичне місце для святкування 8 Березня – це, наприклад, ресторан, нічний клуб, караоке-бар, а також святкування вдома. Щоб внести нотку оригінальності, спробуйте здивувати її, зробивши для жінки те, чого ви ще ніколи не робили чи робити, в принципі, не схильні.

Скажімо, якщо ви святкуєте в ресторані, замовте для своєї коханої її улюблену пісню і запросіть на танець, привітайте її зі святом, скориставшись мікрофоном, щоб всі розуміли, що ця пісня звучить саме для неї.

Якщо ви святкуєте в місці, де є караоке, ви можете заспівати для неї пісню про кохання. Не біда, якщо ваші музичні здібності залишають бажати кращого. Навпаки, якщо ви співаєте не дуже добре, ваші потуги виглядатимуть як подвиг у її очах, а тому особливо цінуватимуться нею.

Якщо ви вирішили в цей день залишитися вдома, можна приготувати святкову вечерю, прикрасивши вечір свічками та романтичною музикою, яку ви самостійно заздалегідь підберете, знаючи музичні вподобання вашої жінки. Щоб зробити вечір більш оригінальним, продекламуйте їй ліричний вірш. Такі старання обов’язково будуть гідно оцінені.

Другий варіант: святкування звичним способом, але в незвичному місці

Святкування звичним способом включає у себе привітання зі святом і вручення подарунка. Щоб надати вечору оригінальності, можна зробити ці речі в якомусь незвичному місці. Наприклад, знаходячись у повітряній кулі. До речі, ця захоплююча подорож може цілком зійти не лише за оригінальне місце святкування, але й за подарунок. Якщо погода дозволяє, можна влаштувати коханій святковий пікнік на природі. Якщо ж дозволяють фінанси, можна відсвяткувати 8 Березня у іншій країні, про подорож до якої вона мріяла.

Третій варіант: святкування незвичним способом у незвичному місці

Влаштуйте їй похід в спа-салон і пройдіть її улюблену процедуру краси разом із нею зі словами: «Я хочу, щоб усе навколо тебе було прекрасним, навіть я». Якщо ваша прекрасна половинка полюбляє подорожувати, відправтеся у якесь випадково вибране місто, зробивши для себе екскурсію і влаштувавши святкові сніданок, обід і вечерю в різних кафешках.

Також можна святкувати 8 Березня не лише удвох, а й у компанії друзів. У такому випадку слід заздалегідь продумати програму святкування, визначитися із ведучим, придумати та організувати проведення конкурсів, скласти святкове меню тощо. Звичайно, доречним буде доручити виконання усіх цих завдань саме чоловікам, а не жінкам, адже сьогодні їхнє свято. Жінки в цей святковий день мають лише відпочивати та насолоджуватися життям!

Якщо ви святкуєте без чоловіків, у виключно жіночій компанії, то всі вище наведені варіанти для вас теж без проблем підійдуть, хоча доведеться організовувати для себе свято самостійно. Головне – щоб вечір був наповнений розвагами та феєричними пригодами.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас