Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

«Магія прибирання» від японського автора Марі Кондо

«Магія прибирання» від японського автора Марі Кондо

Сьогодні я хочу поговорити з вами про прибирання. Ознайомившись з книгою «Магія прибирання» японського автора Марі Кондо, я постаралася вибрати для вас, на мій погляд, найбільш корисні поради.

Якщо вірити автору, то, коли навести в домі порядок правильно, підтримувати цей порядок буде набагато простіше. Щоб отримати очікуваний результат, потрібно вирішити, як і де зберігати необхідні речі, а від яких взагалі варто позбутися.
принципи прибирання від Марі Кондо

Принципи прибирання в будинку від Марі Кондо

1. Від непотрібних речей позбавляємося відразу, а не поступово. Помилковим є принцип, якщо ви НЕ використовували річ рік і більше, то її потрібно викидати. Ми будемо діяти інакше: якщо річ несе для вас позитивний настрій, то викидати її не варто, якщо ж ні –НЕ замислюючись несіть на смітник.

2. Ще одне неправильне рішення – це проводити прибирання від кімнати до кімнати. Розділіть прибирання на категорії: іграшки, книги, одяг і т.п. Щоб оцінити реальну кількість речей, їх краще зібрати в одне місце. І ви сильно здивуєтеся, що їх реальна кількість в рази більша ніж ви собі уявляли.

3. Не потрібно залучати до прибирання рідних, адже обов'язково будуть поради, що краще залишити. А мама взагалі забере більшу частину речей до себе і продовжить їх зберігати.
принципи прибирання від Марі Кондо
4. Якщо є одяг, який вам не подобається, не варто його залишати для того щоб ходити вдома. Адже вдома ми знаходимося багато часу зі своїми близькими, а вони гідні бачити вас красивою.

5. Організувати зберігання потрібно так що б ви завжди знали, де і що у вас зберігається. Речі подібні один одному практичніше зберігати поруч.

6. Для того щоб ви могли легко знайти необхідну вам річ і дістати її не порушивши порядок інших, зберігати одяг краще вертикально, а не складаючи в одну стопку. Складіть річ прямокутником, а потім зверніть її. Речі на вішалках варто розподіляти від теплих і темних до світлих і легких.
принципи прибирання від Марі Кондо
7. Для зберігання речей відмінно підійдуть коробки з-під взуття. У них зручно розмістити рушники, побутову хімію і косметику або ж звичайні речі. Марі Конда в своїй книзі говорить про те, що, приводячи свій будинок в порядок, ви наведете його і в своєму житті – потрібно виключити з нього те що не приносить вам задоволення.

А ви згодні?
принципи прибирання від Марі Кондо

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас