Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як виглядати бездоганно з червоною помадою?

Як виглядати бездоганно з червоною помадою?
 

Червона помада – це класика: жіночна, елегантна і універсальна. Але багато жінок погодяться з тим, що носити її не так вже й просто. Наші поради допоможуть вам завжди виглядати бездоганно з червоним макіяжем губ!

Поради для ідеального макіяжу з червоною помадою

Враховуйте освітлення. Якщо ви збираєтеся бути на вулиці, де завжди хороше природне світло, вибирайте червону помаду в м'якших, мерехтливих відтінках. А на вечір вдалим рішенням стануть більш яскраві, насичені відтінки, які виділять вас з натовпу.

Відмовтеся від темних червоних помад, якщо у вас тонкі губи. Інакше вони виглядатимуть ще тоншими.

Вам варто поекспериментувати з насиченими червоними квітами, якщо у вас контрастна зовнішність. Природні контрасти завжди виглядають ефектно, як наприклад, світла шкіра, темне волосся і блакитні очі.

Не перегравайте очами. Поєднуйте червону помаду з найбільш легким макіяжем очей. Природних нюдових тіней і туші – більш ніж достатньо.

Не викидайте червону помаду, яка вам не підійшла. Наносіть поверх неї золотистий блиск, щоб зробити відтінок більш теплим і м'яким, або рожевий блиск, щоб перетворити відтінок помади на більш холодний.

Зробіть макіяж гармонійним. Для цього нанесіть трохи помади на яблучка щік і розітріть пальцями. Таким чином, тон на губах буде збігатися з тоном вашого рум'янцю.

Будьте точні. Який би спосіб нанесення помади ви не вибрали, ваші губи повинні бути нафарбовані ідеально і чітко по контуру.

Не користуйтеся червоним олівцем. Якщо він за відтінком не збігається ідеально з помадою (а найчастіше так і є), у вас буде цей ефект обведених губ. Якщо вам подобається обводити контур губ, краще скористайтеся тілесним олівцем з найбільш близьким до вашої шкіри відтінком.

Щоб помада не «розтікалася» по зморшках навколо губ, нанесіть трохи консилеру навколо їхнього контуру.

Слідкуйте, щоб помада не потрапляла на зуби. Домогтися цього можна одним із двох способів. Перший: нафарбувавши губи, покладіть палець до роа, стисніть губи навколо нього і повільно витягніть його, щоб зайва помада залишилася на пальці. Другий: нанесіть на зуби трохи вазеліну, перш ніж фарбувати губи, тоді помада не буде до них прилипати.

І головне – носіть червону помаду з гордістю! Адже вона любить впевнених в собі жінок і підкреслює найкраще в них.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас