Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ментальна арифметика – чому вона важлива для дітей?

Ментальна арифметика – чому вона важлива для дітей?
 

Кожна дитина може навчитися ментальній арифметиці

Певна область нашого мозку відповідає за усний рахунок (в умі). Але якщо її не розвивати, пізніше це буде зробити досить складно. Тому ментальній арифметиці вчать саме малечу, і найкращий вік для цього – від 5 до 10 років. Цей навик дасть можливість обробляти базові арифметичні обчислення дуже швидко і без використання ручки і паперу.

7 причин, чому ментальна арифметика важлива для дітей

Усний рахунок, або ж ментальна арифметика, може подарувати дитині масу користі. Такі заняття:

• розвивають у дитини концентрацію;
• стимулюють інтерес дитини до математики;
• підвищують впевненість дитини в собі;
• отримані навички знадобляться у подальшому навчанні та житті;
• допомагають уникнути помилок при вирішенні завдань;
• покращують пам'ять;
• стимулюють обидві півкулі мозку.

Розвиток почуття цифр у дитини

Якщо у дитини буде добре розвинене почуття цифр, вона зможе легко робити в умі багато обчислень. Крім того, воно допоможе краще вимірювати на око об’єми і розміри, запам'ятовувати математичні факти і статистичні дані. Почуття цифр – гарний початок для подальшого розвитку усного рахунку, здійснення ще більш швидких і складних розрахунків в умі.

Розуміння математики

Ментальна арифметика створить хорошу базу, завдяки якій дитина буде розуміти математичні концепції, а не просто зубрити їх за підручником. Математика логічна, тому і для вирішення її завдань необхідні розуміння і логіка. Усний рахунок створить для цього відмінну основу.

Висновок

Знайомлячись з ментальною арифметикою з дитинства, чадо буде з великим інтересом вивчати математику в майбутньому, і всі математичні науки будуть даватися йому простіше. При цьому, не стільки має значення тривалість занять з усного рахунку, скільки їхня регулярність.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас