Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чи готова ваша дитина до коляски-тростини?

Чи готова ваша дитина до коляски-тростини?
 

Коляски-тростини легкі, компактні, а найголовніше – доступні для молодих батьків. Такі моделі дуже маневрені, а тому стають неймовірно зручними для активних мам і татусів. З ними легко не тільки в прогулянках і повсякденних справах, але і в подорожах.

Що таке коляска-тростина?

Коляска тростина – це полегшена прогулянкова коляска, яка складається дуже компактно. Завдяки цьому, з нею дуже легко гуляти, бігати у щоденних справах і навіть подорожувати. Ця модель коляски отримала свою назву через свій механізм складання, захист від сонця та дощу і J-подібної форми ручок.

Коляски-тростини неймовірно зручні для громадського транспорту, торгових центрів, громадських заходів та відпочинку на природі. Для активних батьків вона стане справжнім маст-хевом і незамінним помічником. Однак, тут існують обмеження за віком дитини!

З якого віку дитині підійде коляска-тростина?

Коляски-тростини можуть бути різними. Відповідно, і вікові обмеження будуть різнитися, залежно від бренду і дизайну коляски. Вам потрібно дивитися на вказівки виробника і обов'язково дотримуватися їх.

Так, в деяких колясках-тростинках спинка сидіння може повністю відкидатися назад, що дає можливість класти дитину горизонтально. Такі моделі краще підійдуть для діточок молодшого віку, включаючи і немовлят, яким усього кілька місяців. Такі малюки не можуть ще тримати голівку, а м'язи спини у них слабкі, тому вони не можуть сидіти в колясці протягом усієї прогулянки. А ось більш старшим малюкам, які вже впевнено сидять, неодмінно сподобається кататися в колясці саме сидячи, щоб спостерігати за всім, що відбувається навколо.

Чи безпечні коляски-тростини для новонароджених?

Новонароджені діти такі крихітні і тендітні, вони постійно потребують захисту батьків. Виходячи з цього, можна сказати наступне: ви можете користуватися коляскою-тростиною, яка не має вікових обмежень (і розкладається в повністю горизонтальне положення). Та все ж вам варто оцінити необхідність робити це зараз, так як традиційна коляска все ж краще захистить малюка і стане для нього найбезпечнішим вибором.

Якщо ви все ж вирішили купити коляску-тростину для новонародженого, переконайтеся в тому, що навколо сидіння в ній передбачена м'яка оббивка, а також додаткові подушечки для підтримки м'язів спини і шиї крихітки і забезпечення дитині максимального комфорту під час прогулянок.

Як правило, коляски-тростини виробляються з дуже тонкої тканини, яка не рекомендована немовлятам, тому що не забезпечує підтримку. Але як тільки чадо самостійно навчиться сидіти вертикально (зазвичай це трапляється у віці 4-7 місяців), коляска-тростина стане для нього набагато більш безпечною.

Як зрозуміти, чи готовий мій малюк до коляски-тростини?

Сьогодні коляски-тростини представлені у величезній різноманітності моделей, кожна з яких має свої особливості. Такий транспорт підійде вашій дитині, якщо ви будете вибирати його, враховуючи вік і потреби крихітки, а також, в першу чергу, думати про безпеку дитини.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас