Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Найкращі тренди шпалер 2020

Найкращі тренди шпалер 2020
 

У 2020 році шпалери знову стають трендом. Причому тепер балом править максималізм, а спокійні нудні шпалери йдуть на другий план. 2020 – рік виразного декору, що безумовно торкнулося і моди на шпалери: вони повинні бути яскравими, насиченими, мати складний принт або незвичайну текстуру. Про найкращі, на нашу думку, тренди на шпалери 2020 ми розповімо сьогодні.

Модні кольори шпалер 2020

У 2020 році для шпалер актуальні приємні теплі кольори, а холодні сірі і блакитні залишаються не при справах. Віддайте перевагу кораловим, теракотовим, шавлієві зеленим і теплим сірим відтінкам. Коричневі, гірчичні і деякі відтінки червоного також будуть доречні в шпалерах і інтер'єрі в цілому.

Найкращі тренди шпалер 2020

Ситцеві шпалери
тренди шпалер 2020
Шпалери в стилі ситцевої тканини з її яскравими строкатими квітковими принтами особливо актуальні в 2020 році. Такий вінтажний акцент привертає увагу і створює ефектний контраст на фоні сучасних інтер'єрів. За допомогою таких шпалер ви зможете внести яскравих фарб і вишуканості в атмосферу приміщення, не роблячи його старомодним. Щоб не перевантажувати інтер'єр, дизайнери рекомендують оформляти стіну ситцевими шпалерами на фоні інших нейтральних однотонних стін.

Шпалери з тропічними і природними мотивами
тренди шпалер 2020
Як частина стійкої моди, тренд на все природне стає все більш актуальним з кожним днем, і в найближчі роки не буде здавати своїх позицій. У зв'язку з цим особливо популярними зараз стають шпалери з природними мотивами, особливо ботанічними і тропічними принтами. Такий малюнок на стінах освіжить приміщення і дасть можливість відчути єднання з природою в стінах будинку або офісу. Доповніть такі шпалери текстилем в теплих відтінках.

3D шпалери
тренди шпалер 2020
Тривимірні шпалери виглядають дуже ефектно. Вони відмінно впишуться в сучасні інтер'єри і стануть справжньою їх родзинкою. 3D шпалери привнесуть відчуття реалізму і текстури в ваш інтер'єр, а тривимірний ефект може стосуватися чого завгодно: від реалістичної цегли або дерева до візуально об'ємних геометричних дизайнів.

Металеві шпалери
тренди шпалер 2020
Шпалери «під метал» стануть чудовою основою для інтер'єрів в індустріальному стилі, що зараз такі актуальні. Вони виглядають сучасно, сміливо й невибагливо і ідеально підійдуть для креативних просторів. Якщо ви вирішили вибрати шпалери-металік для свого інтер'єру, дизайнери рекомендують віддавати перевагу бронзовим і мідним відтінкам, а також жовтому золоту. Потертості і мармуровий ефект зроблять шпалери ще більш актуальними.

Шпалери з градієнтом
тренди шпалер 2020
Шпалери з градієнтом – і сучасний, і дуже універсальний вибір одночасно. Якщо вам не до душі тренд на максималізм 2020 року, шпалери з плавним переходом кольорів стануть стильним і візуально легким рішенням для вашого інтер'єру.

Висновок

Інтер'єрні тренди 2020 року і зокрема ті, що стосуються шпалер, тяжіють до насиченості, максималізму і теплої колірної гами. Холодні блакитні і сірі відтінки стають пережитком минулого, а на зміну їм приходять коралові і теракотові. Мотиви на тему природи стають особливо актуальними, а геометричні принти зберігають свою популярність, але тепер удосконалюються ефектами 3D або градієнта.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас