Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

5 причин, чому під час вагітності краще працювати з дому

5 причин, чому під час вагітності краще працювати з дому
 

Деякі жінки проходять крізь вагітність легко і елегантно. Вони виглядають дуже добре і продовжують протягом всіх 40 тижнів процвітати в кар'єрі та особистому житті. Ми, безумовно, поважаємо таких жінок, але далеко не кожній з нас це вдається.

Насправді, продовжувати працювати в офісі під час вагітності досить складно. Тому ми рекомендуємо заздалегідь про це подумати і домовитися з начальником про те, щоб на якомога більш ранніх термінах вагітності почати працювати віддалено. Звичайно, вам потрібно буде облаштувати зручне робоче місце. Та повірте, ці зміни і можливі витрати того варті, адже в довгостроковій 40-тижневій перспективі (і після неї) ви тільки виграєте.

Чому під час вагітності краще працювати з дому

Причина 1: Ранкова нудота

Коли ви дізнаєтеся, що вагітні, напевно вирішите нікому про це не говорити на самих ранніх термінах. Та незабаром у вас з'явиться такий неприємний симптом, як нудота, який приховувати в оточенні співробітників не так вже й просто. Тим більше що часто перший триместр вагітності супроводжується ще й дикою втомою. Тому витрачати сили ще й на дорогу зовсім не хочеться.

Крім того, працюючи вдома, ви зможете уникнути безлічі неприємних запахів, які змушують вас почуватися погано. А коли ваш шлунок все ж вирішить спустошитися, вам не потрібно червоніти перед сторонніми людьми – ви можете просто встати і побігти до вбиральні.

Причина 2: Одяг для вагітності

У міру зростання животика вам в будь-якому випадку доведеться купувати одяг для вагітності. Але якщо ви будете працювати в офісі, вам потрібно буде ретельно продумувати свій діловий гардероб – щоб він відповідав дрес-коду компанії і був максимально комфортним для вас. Навіть якщо у вас залишилися речі від попередньої вагітності, вони, швидше за все, вже порядком зношені і вийшли з моди.

Вдома у вас не буде необхідності витрачати купу грошей на покупку речей для вагітності (які незабаром будуть припадати пилом у шафі), а ви зможете працювати в тому, в чому вам дійсно комфортно. Працюючи віддалено, вам не доведеться носити підбори, що не рекомендується під час вагітності. Ви можете працювати хоч в улюблених легінсах і футболці чоловіка, а витратитися лише на мінімальний casual гардероб для вагітності.

Причина 3: Можливість робити розминку

Всі ми вважаємо, що обов'язково будемо знаходити час на легкі тренування під час вагітності. Вони дійсно необхідні, тільки ось після повного робочого дня сил йти до залу зовсім немає. Працюючи вдома, ви зможете будувати свій графік так, щоб вписати в нього тренування, тим більше що вам тепер не потрібно буде витрачати час на дорогу.

Ви можете вставати в той самий час, що вставали б, щоб зібратися і доїхати до офісу, але витрачати цей час на тренування або знаходити ті ж півгодини часу протягом робочого дня. При цьому ви будете одна, тому вам не доведеться соромитися за те, що якісь вправи ви можете виконувати злегка незграбно через свої нові форми.

Причина 4: Приватність, якої вам буде не вистачати

У всіх вагітність протікає по-різному, але в цілому можна сказати одне: «ти – не ти, коли вагітна». А коли ви працюєте в колективі, ці моменти будуть бачити всі. Ви можете бути незграбною, забувати про деякі робочі моменти, відчувати сильний приплив емоцій і т.д. Нікому не потрібно про це знати!

Працюючи вдома, ви позбавите себе від цих незручних моментах на публіці. Крім того, ніхто не чіпатиме ваш животик, не пропонуватиме, як назвати дитину, давати непрошені поради і говорити про старі забобони, заважаючи сконцентруватися на роботі. Удома ви будете надані самі собі і зможете працювати максимально ефективно.

Причина 5: Постійні записи до лікаря

Під час вагітності вам доведеться часто ходити до лікаря. Поєднувати візити до лікаря з роботою набагато простіше, працюючи віддалено. Якщо вам потрібно витратити пару годин робочого часу на огляд, обстеження або черговий аналіз, вам не доведеться сильно нервувати, адже ви зможете надолужити роботу, просто закінчивши її пізніше. Така гнучкість дуже багато значить для майбутніх мам, яким потрібне більш ретельне спостереження.

Давайте дивитися правді в очі: поєднувати роботу і вагітність і так непросто. А працюючи з дому, у вас буде пара запасних годин, яку ви б витрачали на дорогу, комфортні умови праці і така необхідна приватність. Плюс, звикнувши працювати віддалено, можливо, ви зможете поєднувати роботу з доглядом за дитиною після пологів або за цією ж схемою повернутися раніше з декрету.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас