Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Легка і цікава англійська для дітей – за методикою Хелен Дорон

Легка і цікава англійська для дітей – за методикою Хелен Дорон

Користь знання англійської мови в сучасному світі складно переоцінити. Тому багато батьків роблять навчання англійській невід'ємною частиною розвитку своєї дитини чи підлітка. Та якщо ви запитаєте, коли краще віддавати дитину на англійську, то відповідь буде однозначною – чим раніше, тим краще! І методика вивчення англійської Хелен Дорон – ідеальне рішення для сучасних малюків.

Маленькі діти природним чином вивчають рідну мову, не докладаючи зусиль. Точно так само, своїм природним способом, дитина може паралельно вивчити і іншу мову, в тому числі англійську. На цьому ґрунтується методика викладання англійської для малюків Хелен Дорон - за нею починати знайомити дитину з іноземною мовою можна вже з 3-місячного віку. Так вам вдасться закласти фундамент розмовної англійської у малюка ще до того, як він почне говорити.
англійська для дітей за Хелен Дорон

Особливості вивчення англійської за методикою Хелен Дорон

Методика Хелен Дорон орієнтована на вивчення англійської природним шляхом – за допомогою гри та спілкування. Тому вона підходить навіть для найменших. Головними її особливостями є:

• Методика орієнтована на дітей та спілкування з ними їхньою ж мовою – спілкування, яке їм цікаво і зрозуміло.

• Уроки за методикою Хелен Дорон не передбачають довгого сидіння за партою і заучування, вони наповнені цікавими активностями, орієнтованими на всебічний розвиток дітвори, під час яких англійська «вчиться сама собою».

• Орієнтованість на розкриття дитячого потенціалу.

• Інноваційні ігри та програми, адже сучасним дітлахам так подобається спілкуватися з гаджетами – то ж давайте отримувати від цього користь!

• Унікальна програма, яку розробляли експерти з лінгвістики та педагогіки. Тому на курсах англійської за методикою Хелен Дорон малечу навчатимуть не лише іноземній мові, а й важливим життєвим урокам і цінностям, виховуючи в дитині хорошу людину.

англійська для дітей за Хелен Дорон

З якого віку можна навчатися англійської за методикою Хелен Дорон?

Як ми вже говорили раніше, курси англійської за Хелен Дорон підходять підліткам і дітлахам будь-якого віку. Але дана методика унікальна тим, що вчити англійську за нею можна з дитинства. Так, ви можете почати створювати базу розмовної англійської у крихітки вже з 3-15 місяців, а далі розвивати її, коли малюк почне розмовляти. Таким чином, дитина буде вчитися англійській паралельно з рідною мовою, і зможе опанувати в тій же мірі, причому не докладаючи купу зусиль, а найприроднішим чином.

Куди звернутися?

Якщо ви хочете навчати своїх дітлахів за даною методикою, найкраще звернутися в один з офіційних навчальних центрів мережі «Англійська Хелен Дорон». Почитати більше про них і дізнатися, чи є такий у вашому місті, ви зможете на сайті helendoron.ua. Тут ви знайдете багато цікавої та корисної інформації і зможете підібрати курс, який підійде вашому чаду.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас