Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Карнавальні костюми: про що говорить вибір дитини

Карнавальні костюми: про що говорить вибір дитини
 

Хеллоуїн, новорічні свята та інші дитячі костюмовані вечірки – прекрасний привід приміряти на себе не тільки яскраві костюми, але і нові ролі разом з ними. Малеча просто обожнює такі свята і завжди з величезним задоволенням та інтересом вибирає костюми!

Але що означає вибір вашої дитини? Що символізує костюм, який чадо хоче одягти на свято? – Експерти говорять про те, що через обраний карнавальний костюм діти показують, хто вони є, ким хочуть стати, або який бік своєї особистості хочуть зрозуміти і поліпшити. Ми розглянемо популярні категорії костюмів і розповімо, про що говорить такий вибір дитини.

Що обраний костюм говорить про дитину?

Костюми лиходіїв

Не відмовляйтеся від костюма Дарта Вейдера й інших лиходіїв, вважаючи, що такий вибір дитини говорить про його злочинні схильності. Дитячі психологи пояснюють, що приміряючи на себе такі ролі, дітлахи намагаються зрозуміти, що таке добро і зло, хочуть відчути себе сильними і незалежними, і при цьому краще засвоюють кордони і правила поведінки.

Костюми супергероїв

Костюм супергероя, з іншого боку, відображає чарівність могутньої людини. Вибираючи такий костюм, дитина підсвідомо показує, що вона хоче творити добро і допомагати оточуючим.

Принцеси і феї

А що на рахунок так званих «дівчачих» костюмів? До недавніх пір можна було почути думку, що такі дитячі костюми підтримують і зміцнюють в дитині стереотип про слабкість жінок. Насправді ж, вибираючи один з таких костюмів, дівчинка просто хоче вбратися в красиву сукню.

Костюми астронавтів, індіанців, ковбоїв, поліцейських...

Не менш популярні у дітлахів костюми професій і реальних людей. Їх вибирають сильні і доброзичливі особистості з потребою досліджувати навколишній світ. Така дитина жадає нових вражень і прагне створити свій власний світ на прикладі дорослих.

Висновок

Як бачите, немає хороших і поганих карнавальних костюмів для дітей. Всі вони є способом самовираження. Тому ви можете дозволити дитині вибрати який завгодно костюм, відкинувши старі стереотипи і давши дитячій уяві по-справжньому розгулятися.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас